Publikacje Biura Obsługi Inwestorów

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami, które regularnie przygotowujemy:


Do IT in Poznan

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją na temat branży IT w Poznaniu. Folder został wydany w języku angielskim.

Załączniki


Focus on Poznań

Raport zawiera najbardziej aktualne dane nt. potencjału inwestycyjnego Miasta Poznania. Publikacja została przygotowana przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Biurem Obsługi Inwestorów w Poznaniu oraz firmami JLL i HRK.

Załączniki


Raport "Potencjał inwestycyjny sektora IT w Poznaniu"

Raport powstał we współpracy z agencją rekrutacyjną Experis, która przeprowadziła badanie ankietowe przedstawicieli firm IT w Poznaniu, aby przeanalizować potencjał, możliwości i bariery rozwoju tej branży. Publikacja potwierdza, że Poznań to dobra lokalizacja do prowadzenia biznesu w sektorze IT, która ma duży, lecz nie w pełni wykorzystany potencjał, dlatego jest tutaj miejsce na nowych graczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami! Raport dostępny jest w języku polskim oraz angielskim.

Załączniki


Move to Improve. City of Poznan

Nowy folder Miasta Poznania "Move to Improve. City of Poznan" powstał na potrzeby 9. Międzynarodowej Konferencji ABSL. W materiale prezentujemy najnowsze dane dot. m.in. potencjału ludzkiego, otoczenia biznesowego, dostępności komunikacyjnej Poznania, rynku nieruchomości biurowych. Folder dostępny jest w języku angielskim.

Załączniki


Sektor game development w Poznaniu. Let's play!

Sektor game development uznawany jest za perspektywiczny dla Miasta Poznania. Oferuje ciekawe możliwości zatrudnienia dla specjalistów IT oraz graphic designerów. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma najważniejszymi faktami nt. otoczenia sektora gamedev! Ulotka powstała w związku z udziałem Miasta Poznania w największych targach gier komputerowych Gamescom w Kolonii. Dostępna jest w języku angielskim.

Załączniki


Ulotka o działalności Biura Obsługi Inwestorów

Załączniki


Poznań: Miasto do życia

Film "Poznań: Miasto do życia" powstał dzięki inicjatywnie Klubu Komunikacji ABSL, który działa w ramach poznańskiego chaptera ABSL (ASSOCIATION of BUSINESS SERVICE LEADERS in Poland). Zapytaliśmy młodych ludzi, dlaczego wybierają Poznań na swoje miejsce do życia i za co lubią nasze miasto. Zobaczcie, co nam odpowiedzieli!

FILM