Ulica Złotowska w nowej odsłonie

Piesi, rowerzyści i kierowcy poruszają się już odnowioną ul. Złotowską. Zyskała ona nie tylko nową drogę rowerową z chodnikiem, ale też równą nawierzchnię jezdni. Nowa infrastruktura pojawiła się na odcinku od ul. Rezedowej do ul. Miastkowskiej.

Przebudowa ulic na Umultowie

W poniedziałek (21 listopada) rozpoczynają się prace związane z przebudową ulic Rubinowej i Ametystowej na Umultowie oraz budową kanalizacji deszczowej w pobliskiej ul. Miętowej. W tym rejonie Umultowa zmieni się organizacja ruchu.

Trwa przebudowa ul. Kolejowej na Łazarzu

Od kilku tygodni trwają prace związane z przebudową ul. Kolejowej na Łazarzu. Aktualnie prace koncentrują się na robotach dotyczących infrastruktury podziemnej. Wcześniej ich wykonawca wprowadził czasową organizację ruchu i zabezpieczył drzewa na całym przebudowywanym odcinku.

Bezpieczniej i wygodniej na Wildzie

Jeszcze w tym roku na Wildzie rozpoczną się prace budowlane polegające na dostosowaniu 73 przejść dla pieszych do Standardów dostępności miasta Poznania. Prace budowlane potrwają do połowy lipca 2023 r. i będą kosztowały ponad 1,3 miliona złotych. Będą prowadzone m. in. na ulicach: Pamiątkowej, Roboczej, św. Jerzego, św. Czesława, Fabrycznej, Sikorskiego i Kosińskiego.

11 listopada - zmiany w organizacji ruchu

W piątek, 11 listopada, podczas Święta Niepodległości i Dni Świętomarcińskich na poznanianki i poznaniaków czekać będzie wiele atrakcji w różnych miejscach miasta. W związku z obchodami planowane są czasowe zmiany w organizacji ruchu.

Strona 1 2 56