Na środę, 20 marca rolnicy zaplanowali kolejne protesty. Tym razem na utrudnienia i blokady muszą być również gotowi mieszkańcy Poznania. Zgromadzenie publiczne na ul. Głogowskiej w okolicach autostrady A2 rozpocznie się, według deklaracji organizatorów, od godziny 7:00 i potrwa do 19:00. Na utrudnienia muszą być również przygotowane osoby korzystające na co dzień z dróg dojazdowych do stolicy Wielkopolski.

W piątek, 15 marca, o godz. 20:30 na stadionie miejskim odbędzie się kolejny ligowy mecz. Tym razem nie będzie to zwykły pojedynek, ale derbowy pomiędzy Lechem i Wartą. Najszybciej i najwygodniej na Bułgarską można dojechać komunikacją publiczną, zwłaszcza tramwajami, omijając korki i inne utrudnienia. Ci, którzy muszą dojechać samochodami, mogą skorzystać z parkingów, skąd na mecz dotrą łatwo pieszo lub komunikacją miejską. Zmieni się też organizacja ruchu, więc warto zaplanować swoją podróż.

Na poniedziałek, 11 marca rolnicy zaplanowali kolejne protesty. Tym razem na utrudnienia i blokady będzie można się natknąć na drogach dojazdowych do Poznania i w gminach ościennych. Mają one potrwać, w zależności od miejsca, od godziny 9:00 do 18:00.

Trwa budowa wiaduktów w ciągu ul. Lutyckiej i Golęcińskiej. Aktualnie wykonawca koncentruje się na pracach w rejonie ul. Lutyckiej, gdzie obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Od 6 marca (środa) kolejna zmiana zostanie wprowadzona na pobliskiej ul. Szczawnickiej.

Ekipy Zakładu Robót Drogowych pracują pełną parą przy naprawach na poznańskich ulicach. Pogoda, czyli częste wahania temperatury, powoduje niszczenie nawierzchnie jezdni.

We wtorek, 27 lutego, o godz. 20:30 odbędzie się kolejny mecz Lecha Poznań na stadionie miejskim. Najszybciej i najwygodniej na Bułgarską można dojechać komunikacją publiczną, zwłaszcza tramwajami, omijając korki i inne utrudnienia. Ci, którzy muszą dojechać samochodami, mogą skorzystać z parkingów, skąd na mecz dotrą łatwo pieszo lub komunikacją miejską. Zmieni się też organizacja ruchu, więc warto zaplanować swoją podróż.

W sobotę, 24 lutego, o godz. 17:30 odbędzie się kolejny mecz Lecha Poznań na stadionie miejskim. Najszybciej i najwygodniej na Bułgarską można dojechać komunikacją publiczną, zwłaszcza tramwajami, omijając korki i inne utrudnienia. Ci, którzy muszą dojechać samochodami, mogą skorzystać z parkingów, skąd na mecz dotrą łatwo pieszo lub komunikacją miejską. Zmieni się też organizacja ruchu, więc warto zaplanować swoją podróż.

Mieszkańcy mogą już korzystać z nowego chodnika, po południowej stronie ulicy Kocha na Świerczewie. W najbliższych tygodniach przy ulicy posadzone zostaną jeszcze drzewa.

Na wtorek, 20 lutego zaplanowany jest kolejny protest rolników. Tym razem ciągniki nie wjadą jednak do centrum miasta, lecz będą blokowały drogi dojazdowe do Poznania. Kierowców i pasażerów podmiejskiej komunikacji autobusowej czekają utrudnienia - zwłaszcza na drogach z Komornik, Tarnowa Podgórnego, Zakrzewa, Golęczewa i Kostrzyna.

W sobotę, 10 lutego, o godz. 20:00 odbędzie się pierwszy w tym roku mecz Lecha Poznań na stadionie miejskim. Najszybciej i najwygodniej na Bułgarską można dojechać komunikacją publiczną, zwłaszcza tramwajami, omijając korki i inne utrudnienia. Ci, którzy muszą dojechać samochodami, mogą skorzystać z parkingów, skąd na mecz dotrą łatwo pieszo lub komunikacją miejską. Zmieni się też organizacja ruchu, więc warto zaplanować swoją podróż.

9 lutego zapowiadany jest protest rolników i przejazd ciągników pod Urząd Wojewódzki przy al. Niepodległości. Organizatorzy zapowiadają przejazd nawet 1000 maszyn. W związku z tym w centrum Poznania i drogach dojazdowych do niego mogą pojawić się utrudnienia.

Liczba wyników na stronie
10