Klasyfikacja Klubów 2014

1. AZS OŚ Poznań

Klub AZS OŚ Poznań zajął pierwsze miejsce w Poznaniu, a czwarte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


2. AZS AWF Poznań

Klub AZS AWF Poznań zajął drugie miejsce w Poznaniu, a ósme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


3. KS Posnania Poznań

Klub sportowy Posnania Poznań zajął trzecie miejsce, a trzynaste w Polsce w Poznaniu w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


4. KS Warta Poznań

Klub sportowy Warta Poznań zajął czwarte miejsce w Poznaniu, a czternaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


5. KS Sobieski Poznań

Klub sportowy Sobieski Poznań zajął piąte miejsce w Poznaniu, a czterdzieste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


6. WKS Grunwald Poznań

Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań zajął szóste miejsce w Poznaniu. a czterdzieste szóstw w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


7. SL Olimpia Poznań

Stowarzyszenie Lekkoatletyczne Olimpia Poznań zajął siódme miejsce w Poznaniu, a siedemdziesiąte ósme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


8. KS Energetyk Poznań

Klub sportowy Energetyk Poznań zajął ósme miejsce w Poznaniu, a sto dwudzieste ósme w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


9. KKS Lech Poznań S.A.

Klub KKS Lech Poznań S.A. zajął dziewiąte miejsce w Poznaniu, a dwieście trzydzieste trzecie w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.


10. KW-04 Poznań

Klub KW-04 Poznań zajął dziesiąte miejsce w Poznaniu, a dwieście pięćdziesiąte czwarte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2013 rok.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej