Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia: Sidney Polak

Sidney Polak w Domu Tramwajarza

2019-12-01 ( niedziela )
19:00
Sala Amarantowa, Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21, Poznań

Sidney Polak, błyskotliwy obserwator codziennego życia, łączący w swojej twórczości reggae, hip-hop i miejski folk, wystąpi w Domu Tramwajarza 1 grudnia 2019 r. Oprócz najnowszych utworów z albumu pt. "3", wyraźnie nawiązującego do płyty debiutanckiej, z pewnością będzie mozna usłyszeć też największe hity artysty "Chomiczówkę" i "Otwieram wino".
Na najnowszym albumie pt.; "3" Sidney ze swadą opowiada o wielkim mieście, próbuje sformułować pozytywny "przekaz" swojego pokolenia, nie tylko bawi, ale dotyka też spraw poważnych, miłości, niepowodzeń życiowych i tęsknoty. Rok 2019 to rok intensywnej promocji najnowszego albumu. Jest wypełniony premierami pięciu nowych videoklipów i kilkudziesięcioma koncertami w Polsce i za granicą.
Sidney Polak - socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love - jednego z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych. W roku 2004 rozpoczął karierę solową albumem pt.: "Sidney Polak" za który otrzymał 3 Fryderyki w kategoriach: autor, kompozytor i album roku - muzyka alternatywna. Niedawno wydał swoją trzecią solową płytę, którą powraca na rynek po kilkuletniej przerwie.
"Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że... mamy wprawę! ;)
Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney' a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! ;)
Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam
Z szacunkiem!
Sidney Polak"

Bilety: 30 zł, dostępne także w Punkcie informacyjnym Domu Tramwajarza

Bilety dostępne w:

Zobacz pl-pl.facebook.com/Domtramwajarza/