Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Teams dla Firm i dla użytkowników indywidualnych

2020-04-21 ( wtorek )
webinar online

Poznań Biznes Partner oraz Grupa MY IT zapraszają na bezpłatne szkolenie online: Teams dla Firm i dla użytkowników indywidualnych

Teams

Czyli centrum (organizacji) codziennej pracy zarówno w biurze jaki i poza nim, np. w delegacji, z domu lub w podróży. Teams to miejsce, w którym odbywa się cała praca zespołu lub pojedynczej osoby a to czy odbywa się ona w biurze lub poza nim nie ma znaczenia. Teams do tak naprawdę miejsce, w którym prowadzimy tematy, projekty, dyskusje, tu znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia do wykonania pracy biurowej, zaczynając od udostępniania plików, organizacji spotkań z użyciem wideokonferencji lub czatu. Za jego pomocą możemy też tworzyć zadania udostępnić swój pulpit. Co istotne, dostęp do materiałów może odbywać się również wtedy, kiedy jesteś poza siecią. Teams to także doskonały sposób na zabezpieczenie swoich danych - wykonuje kopie plików a w razie ich usunięcia pozwala na przywrócenie.

Dla kogo spotkanie z Teams

Właściwie wszystkich osób, które pracują w biurze i szukają sposobu na zorganizowanie i uporządkowanie pracy swojej, zespołu jak i firmy. Spotkanie jest również dla tych wszystkich którzy wykonują swoją prace poza biurem i chcą być w kontakcie ze swoją firmą, zespołem, być na bieżąco w prowadzonych tematach i projektach. Spotkanie może również zainteresować szefów firm, dzięki Teams będą mogli nadzorować prowadzące się tematy i projekty w firmie.

Szkolenie będzie się odbywać w programie Teams lub jeżeli jeszcze go nie posiadasz na innej wskazanej przez Ciebie platformie.

W celu zapisania się na szkolenie wystarczy zgłoszenie mailowe - na tej podstawie otrzymacie dostęp do aplikacji.

Czas szkolenia - 2 godziny

Termin szkolenia: 21 kwietnia 2020 r. godz: 10:00 do 12:00.

Zapisy mailowe - karolina@grupamyit.pl

Masz pytania dzwoń - tel. 570 999 675

Organizatorzy szkolenia:

Szkolenie organizowane przy współpracy z Poznań Biznes Partner oraz Grupa MY IT - firma 15 lat doświadczenia w usługach IT dla szkół oraz małych i średnich firm - specjalizacja wdrażanie usług Microsoft, wdrażanie oraz admiracja Windows Serwer, Windows Azure oraz Office 365 wdrażanie oraz administracja. Dodatkowo jako Centrum Kursów Komputerowych szkolenia z programów MS Office - przeszkolonych ponad 7 tysięcy osób, zrealizowane szkolenia w ponad 100 firmach ponad 15 tysięcy godzin szkoleniowych. Szkolenie prowadzi Michał Nykiel.