Wydarzenia na planie Pokaż na planie
W lewym górnym rogu duże białe A i małe z. od środka do prawej kolumny od najmniejszej w srodku do największej. Na dole kula. Całość w niebieskich i fioletowych barwach.

Bezpłatne indywidualne konsultacje dla opiekunów pacjentów z chorobą otępienną

2020-06-09 ( wtorek ) – 2020-06-14 ( niedziela )
Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowe, ul. Garczyńskiego 13, Poznań

Po przerwie, spowodowanej epidemią, od dnia 9 czerwca Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowe wznawia udzielenie bezpłatnych indywidualnych konsultacji specjalistycznych w ramach prowadzenia Ośrodka Geriatryczno - Gerontologicznego dla osób z chorobą Alzheimera i innymi zaburzeniami otępiennymi.
Głównym jego celem jest diagnozowanie i konsultowanie pacjentów z chorobą otępienną oraz możliwe kompleksowe wsparcie pacjentów, ich rodzin i opiekunów.
Przyjmowane są zapisy na udzielenie nieodpłatnych konsultacji telefonicznych oraz video do specjalistów:

  • lekarza psychiatry,
  • lekarza geriatry
  • psychologa
  • pracownika socjalnego
  • fizjoterapeuty.

Zapisy pod nr tel.: 501 081 709 od godz. 10:00 do 15:00 w dni robocze.
W ramach warsztatów prozdrowotnych, przygotowany zostanie cykl wykładów i prelekcji z możliwością się ich obejrzenia. O terminach organiztorzy będą informować każdorazowo na stronie: www.alzheimer-poznan.pl w zakładce - aktualności. Tam też będzie podany link do logowania się w celu obejrzenia wykładu.
Powyższe modyfikacje wprowadzone zostały z powodu zaleceń związanych ze stanem epidemii.
W Programie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Poznania odprowadzający podatki w naszym mieście. Program został dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Zobacz www.alzheimer-poznan.pl/