Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

FUNDUSZE VC ŁĄCZĄ SIŁY! ONLINE OFFICE HOURS JUŻ 9 CZERWCA

2020-06-09 ( wtorek )
webinar online

NAPRZECIW POTRZEBOM TWÓRCÓW INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ WYCHODZI FUNDUSZ SEEDSTONE, A MY WRAZ Z NIM ORGANIZUJEMY 9 CZERWCA OGÓLNOPOLSKIE OFFICE HOURS W WERSJI ONLINE.

Wydarzenie daje możliwość bezpłatnej video rozmowy z inwestorami, w trakcie której zainteresowani mogą skonsultować swój pomysł z przedstawicielami funduszy VC, uzyskać cenny feedback, a nawet porozmawiać o potencjalnej inwestycji. Oprócz Funduszu Seedstone oraz Funduszu Kapitałowego PPNT, w trakcie Office Hours uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać także z przedstawicielami: SpeedUp Group, YouNick Mint, Evig Alfa oraz Tredecim Innovation.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Dostosowujemy się do nowych realiów

Obecna sytuacja związana z panującą pandemią odebrała osobom pracującym nad projektami R&D oraz inwestorom możliwość bezpośrednich spotkań, które zazwyczaj miały miejsce na różnego rodzaju wydarzeniach. Chcąc wyjść naprzeciw ich potrzebom postanowiliśmy zorganizować Office Hours online, których formuła daje możliwość skonsultowania pomysłu, uzyskania wskazówek dotyczących dalszego rozwoju, a także zaprezentowania prac pod kątem potencjalnej inwestycji. - komentuje inicjatywę Marcin Fejfer, pełniący rolę Partnera w Seedstone Incubation Fund, a także Partnera Zarządzającego SpeedUp Venture Capital Group.

PPNT jest współorganizatorem wydarzenia! 

Podczas realizowanych przez PPNT działań wspierających firmy we wprowadzaniu na rynek innowacji, a także podczas realizowanych przez nas międzynarodowych projektów, widzimy, że jedną z najczęściej wymienianych przez firmy wartości jest możliwość wzajemnego poznawania się i dzielenia doświadczeniami, a następnie przekuwania tych kontaktów w rozwój swojego biznesu. Bardzo cieszymy się, że łącząc siły z Seedstone możemy ten wielokrotnie sprawdzony, szyty na miarę networking przenieść do świata online. Tym bardziej, że na Office Hours, pojawimy się nie tylko jako organizatorzy, ale także jako Fundusz Kapitałowy PPNT.

Zebranie rundy, jak kolokwialnie określa się inwestycję w świecie startupowym, nie jest jedyną możliwością na rozwój innowacyjnych projektów. Fundusz Seedstone oraz będący częścią SpeedUp Venture Capital Group Fundusz SpeedUp Bridge Alfa aktywnie prowadzą nabór do programów PoP, w ramach których osoby i zespoły pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami z obszaru B+R mogą ubiegać się o bezzwrotny grant 50 000 PLN na dalszą pracę nad swoją technologią, a w tym na stworzenie lub dopracowanie MVP. Rozwijanie projektów B+R wymaga znacznych nakładów finansowych, co często staje się barierą zaporową dla ich twórców. Chcąc zaproponować rozwiązanie tego problemu stworzyliśmy program #SpeedUpPoP, który umożliwia sfinansowanie początkowych prac nad technologią, czy też przeprowadzenie odpowiednich badań i analiz - podkreśla Tomasz Czapliński, Prezes Zarządu SpeedUp Bridge Alfa. W trakcie wydarzenia 9 czerwca, będzie także możliwość skonsultowania swojego projektu pod kątem wspomnianych grantów.

Kolejnym sposobem na to, jak pomóc sobie rozwijać innowacyjny pomysł jest realizowany w PPNT program Scale Up Champions. W jego ramach startupy z branży deeptech otrzymują wsparcie w wejściu na rynki zagraniczne, dostęp do sieci inwestorów i korporacji, a w konsekwencji znacznie zwiększają możliwość skalowania swojego biznesu.

Zależnie od potrzeb, zainteresowani mogą wybrać w trakcie rejestracji, który z wyżej wymienionych tematów rozmowy preferują.

Rejestracji na wydarzenie jest bezpłatna i można jej dokonać poprzez wypełnienie krótkiego formularza! 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Zobacz https://ppnt.poznan.pl/poznanskie-fundusze-vc-lacza-sily-online-office-hours-juz-9-czerwca/?fbclid=IwAR2sAAp2NjMgXSWKm_sPcUdlKd1GkWETK8k3qz2YZdfAxWv6wN0dSlA9r4s