"AKCJA REKRUTACJA"

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży zaprasza na wydarzenie pn. "AKCJA REKRUTACJA", które odbędzie się 14 maja 2022 roku w godzinach 10.00 - 12.00.

AKCJA REKRUTACJA - grafika artykułu
AKCJA REKRUTACJA

Spotkanie online dla uczniów klas VIII, ich rodziców, wychowawców oraz doradców zawodowych ze szkół podstawowych oraz wszystkich zainteresowanych opisywanym tematem. W trakcie spotkania szczegółowo omówione zostaną zasady tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Poznaniu i powiecie poznańskim. Wyjaśnione zostaną terminy oraz poszczególne etapy wypełniania i składania wniosku. Doradczynie zawodowe omawiając temat rekrutacji posługiwać się będą materiałami, które dostępne będą w języku ukraińskim.

Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Link do wydarzenia: https://cdzdm.clickmeeting.com/akcja-rekrutacja

Przed wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z INFORMACJĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH zamieszczoną w załączniku.

Po webinarze będzie można doradcom zawodowym zadać pytania na czacie. Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości dotyczące indywidualnych sytuacji, w godz. 12.00 - 13.00 doradcy będą dodatkowo pełnić dyżur telefoniczny (61 855 76 04, 61 851 97 84).

 Więcej informacji w załączniku.

Załączniki

sieci społecznościowe