"System edukacji w Polsce"- Punkt Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy

Informujemy, że przy Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu rozpoczął działalność Punkt Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy.

Punkt Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy - grafika artykułu
Punkt Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy

Celem działania Punktu jest wsparcie w planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej dzieci i młodzieży, która przybyła do Polski z Ukrainy po 24 lutego 2022 r.

W najbliższym czasie Punkt Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy zaprasza dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów na spotkanie informacyjne: "System edukacji w Polsce", które odbędzie się 29.11.2023 r. o godz.16.30. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z możliwościami tworzenia potencjalnych ścieżek edukacyjno-zawodowych oraz wyboru typu szkoły ponadpodstawowej.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres mejlowy: w.wisniewska@cdzdm.pl wiadomości o treści:

Jestem zainteresowany (a) uczestnictwem w wydarzeniu: "System edukacji w Polsce"- 29.11.2023r. godz.16.30 liczba osób:....

Wsparcie adresowane jest do tych uczennic i uczniów, którzy chcą kontynuować naukę w poznańskich szkołach ponadpodstawowych.

Działalność Punktu Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy realizowana jest przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Link do artykułu w języku ukraińskim: poznan.pl