Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo, Dyrektorki i Dyrektorzy szkół  i placówek oświatowych, Pracowniczki i Pracownicy poznańskiej oświaty, Nauczycielki i Nauczyciele, Rodzice, Uczennice i Uczniowie

Życzenia z okazji zakończenie roku szkolnego - grafika artykułu
Życzenia z okazji zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

rok szkolny 2023/2024 dobiega końca. Był to dla Nas wszystkich czas wytężonej pracy, pełen wyzwań, niespodziewanych zdarzeń, ale i radości z owoców codziennego trudu włożonego w edukację
i wychowanie dzieci i młodzieży. Pragniemy podziękować Dyrektorom, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom Oświaty oraz Rodzicom za ogromne zaangażowanie i współpracę na rzecz najmłodszych Poznaniaków. Państwa nieustający wysiłek i wsparcie w kształceniu młodego pokolenia zasługuje na najwyższe wyrazy uznania.

Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję, aby pogratulować naszym Uczniom i ich Nauczycielom tak licznych sukcesów naukowych, kulturalnych i sportowych oraz aktywnego zaangażowania w działalność charytatywną, sprawy społeczne i życie Miasta. Są one dla Nas wszystkich źródłem wielkiej radości i dumy. To efekt wytężonej pracy, dający najlepsze świadectwo jakości poznańskiej edukacji.

Życzymy Państwu, aby nadchodzące wakacje były czasem wielu radości, zasłużonego odpoczynku
oraz upragnionego spokoju. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo czas na realizację własnych marzeń, pasji i zainteresowań.

   Z wyrazami szacunku   

           Przemysław Foligowski                                              Mariusz Wiśniewski

        Dyrektor Wydziału Oświaty                               Zastępca Prezydenta Miasta Poznania                       

Załączniki