#FoodSystemTransition debate

online

Green REV Institute https://greenrev.org/ zaprasza na debatę #FoodSystemTransition debatebetween animal rights activists, climate activists and MEPs - która jest konfrontacją Posłów i Posłanek do Parlamentu Europejskiego z aktywistami i aktywistkami. 

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:00 w formule online. Sesja będzie okazją do dyskusji na temat przyszłości systemu żywnościowego, znaczenia praw zwierząt w działaniach kształtujących politykę, weganizmu i łączenia kropek w walce z kryzysem klimatycznym oraz możliwości, ale i wyzwań, jakie niesie ze sobą COP26. Debata będzie prowadzona w języku angielskim.

Strona PE:

- MEP Dr. Sylwia Spurek,

- MEP Eleonora Evi,

- MEP Francisco Guerreiro.

Ze strony aktywistycznej wystąpią przedstawiciele i przedstawicielki Green REV Institute, Młodzieżowej Rady Klimatycznej, Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, Anonymous for the Voiceless, grup nieformalnych m.in.: Mat Niezgoda, Kasia Niemier, Kacper Nowacki, Sylwia Łyskawka, Aleksandra Sidoruk, Mateusz Orzechowski, Lilka Skórska oraz Zu Żabińska.

Organizatorom zależy na dotarciu do szerokiego grona odbiorców i odbiorczyń i poszerzaniu rozmowy na temat naszej wspólnej przyszłości.

Debata będzie dostępna tylko po zarejestrowaniu się na platformę Beyond Animal. Później wystarczy zaznaczyć swoją obecność przy wydarzeniu i użytkownik/użytkowniczka otrzyma dostęp do streamingu. 

Poniżej przekazuję link do wydarzenia na platformie Beyond Animal:

link do rejestracji

Wydarzenie na Facebooku:

https://fb.me/e/103nAwEfM

sieci społecznościowe