Powiększ tekst
Z lewej strony zdjęcie kobiety w biało-czarnej sukni na białym tle. Z prawej strony informacje o wydarzeniu zawarte w treści artykułu.

Teresa Werner - koncert

06.12.2025
16:00
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań
Bilety płatne
Bilety
Dostępne online:
Opis

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Obecnie promuje swój najnowszy album "Sekret Miłości".

  • Kiedy? 6 grudnia (sobota) o godzinie 16:00
  • Gdzie? Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a
  • Bilety dostępne online.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

  • Wydarzenie bez barier: brak informacji
Baner
Z lewej strony zdjęcie kobiety w biało-czarnej sukni na białym tle. Z prawej strony informacje o wydarzeniu zawarte w treści artykułu. Pobierz baner (PNG, 499,48 kB)

Dowiedz się więcej na temat