Koncert noworoczny dla seniorów

Najpiękniejsze stare melodie zabrzmią w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza poznańskie seniorki i seniorów na Koncert Noworoczny.

.
freepik

Koncert odbędzie się 30 stycznia o godz. 15.00. W Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM (ul. Przybyszewskiego 37a) zaśpiewają soliści poznańskich scen. Wysłuchać
i zobaczyć będzie można Annę Bajerską, Olgę Gładysz, Tomasza Raczkiewicza, Klaudiusza Kapłona, Bartosza Kuczyka.

Koncert "Powróćmy jak za dawnych lat" to sentymentalna podróż w czasie, który odmierzają kolejne szlagiery. W piosenkach odbijają się nastroje, emocje, ludzkie historie zarówno te duże jak i małe. Każdy szlagier, który Państwo usłyszą tego wieczoru, obudzi wspomnienia 

i nie pozostawi nikogo obojętnym.

Podczas Koncertu nie zabraknie podsumowań starego roku jak i życzeń noworocznych.

  1. Telefoniczna rezerwacja bezpłatnych wejściówek na koncerty możliwa będzie 23 stycznia 2020 r. pod nr tel. Poznań Kontakt 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) od godz. 14.00 aż do ich wyczerpania.
  2. Aby dokonać rezerwacji, należy podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty", swoje imię i nazwisko
  3. Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać 27 stycznia 2020 r. w Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24, w godzinach 8.00-16.00.
  4. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i nazwisko oraz okazać Kartę Seniora - "Poznańską Złotą Kartę", na którą dokonano rezerwacji.
  5. Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować 2 wejściówki (jedna wejściówka jest ważna dla jednej osoby).
  6. Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie proszeni są o przekazanie wejściówek wyłącznie innym osobom w wieku 60+.
  7. Dokonanie rezerwacji wejściówek na koncert nie powoduje blokady możliwości dokonywania kolejnych rezerwacji w bieżącym półroczu.