Ul. Cześnikowska - informacje komunikacyjne

Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Cześnikowskiej od Kanclerskiej do Senatorskiej. Ulica Kanclerska, na odcinku od Husarskiej do Cześnikowskiej, będzie ulicą bez przejazdu. Objazd poprowadzony będzie ul. Husarską i Cześnikowską do Kanclerskiej.
Jednocześnie przywrócona zostanie stała organizacja ruchu na następujących ulicach: Podstolińskiej (przejazd od Marszałkowskiej do Cześnikowskiej), Kanclerska (odcinek Marszałkowska-Cześnikowska - przejazd od Cześnikowskiej do Marszałkowskiej), Senatorska (przejazd od Marszałkowskiej do Cześnikowskiej), Podkomorska (przejazd od Cześnikowskiej do Marszałkowskiej).
Na odcinku ul. Cześnikowskiej od Husarskiej do Kanclerskiej i od Postolińskiej do Podkomorskiej trwać będą prace na poboczach związane z budową chodników.
Przebudowa ul. Cześnikowskiej zakończy się jesienią 2018 roku.
PIM, RB
Zobacz również

Majowy weekend w Poznaniu

Weekend majowy - informacje komunikacyjne

Europejski Tydzień Szczepień
