10 grudnia 2020 - spotkanie Prezydenta z mieszkańcami osiedla Ogrody

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trwającą pandemię i nie stwarzanie sytuacji generujących zagrożenie nie jest możliwe zorganizowanie tradycyjnego spotkania Prezydenta Miasta Poznania z mieszkańcami na Państwa Osiedlu.

Celem takiego spotkania zawsze było pozyskanie przez Prezydenta wiedzy o potrzebach i problemach danego osiedla, poznanie Państwa wniosków, postulatów i inicjatyw dotyczących funkcjonowania osiedla, a co najważniejsze bezpośredni kontakt Prezydenta z mieszkańcami.

Mimo trudnej sytuacji, naszym zamierzeniem jest kontynuacja spotkań Prezydenta z mieszkańcami, chociaż na razie w innej formie.

W dniu 10 grudnia 2020 o godz. 17.00 organizujemy spotkanie Prezydenta Miasta Poznania z Radą Osiedla Ogrody.

Ponadto spotkanie to będzie transmitowane na kanale YouTube Miasta Poznania, abyście mogli Państwo śledzić jego przebieg na żywo, posłuchać rozmowy na tematy, które w ocenie Państwa Rady Osiedla zostały uznane za najbardziej istotne z punktu widzenia mieszkańców czy włączyć się do dyskusji zadając pytanie Prezydentowi w komentarzach na YT.

Prosimy, aby pytania te dotyczyły Osiedla Ogrody lub tej części Poznania z uwagi na to, że spotkanie to dedykowane jest właśnie temu Osiedlu.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania (z Radą Osiedla) Prezydent udzieli odpowiedzi na pytania.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie mieszkańców Osiedla Ogrody !

Kwestie organizacyjne spotkania: Gabinet Prezydenta Urzędu Miasta Poznania: Monika Borowicka - Prewicz, tel. 61 878 15 03.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej