Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" I edycja

Uprzejmie informujemy, że trwają przygotowania do kolejnej edycji plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

W tym roku Poznaniacy po raz pierwszy mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki. Głosujący brali pod uwagę czas oczekiwania, jakość obsługi, ceny, komfort podróżowania i dobór trasy przejazdu.

Warto wziąć udział w głosowaniu bo czekają atrakcyjne nagrody.

Pan Hubert Smul jako Laureat I edycji Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza 2018 Roku w ramach nagrody spędził weekend w *** Aquarius Spa w Kołobrzegu ufundowany przez Autoryzowaną Stację Dealerską Toyota Ukleja Spółka Jawna, do którego mógł dotrzeć wypożyczonym na weekend aucie dzięki uprzejmości Spółki Jawnej Karlik.

W dniu 1 grudnia Laureat zrealizował zwycięski swój voucher ufundowany przez Skoda Autodrom i odbył szkolenie I stopnia Safe Driving w centrum szkoleniowym Autodrom Skoda.

Ponadto Laureat, a także 2 osoby wyróżnione otrzymali także vouchery na usługi mycia auta w IMO Polska Sp. z. o.o., , voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., vouchery na usługę mycia i sprzątania wnętrz samochodu do wykorzystania w firmie Autoklinika oraz nagrody finansowe ufundowane przez firmę Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy.

Szczegółowe informacje  na temat kolejnej edycji zamieszczone zostaną wkrótce na stronie internetowej Plebiscytu.

***

W niedzielę, 9 września br. odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza Roku, która miała miejsce w siedzibie Skoda AutoLab w Poznaniu. Tym miłym akcentem podsumowano I edycję Plebiscytu organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania

Głównym celem Plebiscytu było docenienie pracy taksówkarzy i wybranie wśród nich tego, którego jakość świadczonych usług może stanowić wzór do naśladowania.

W tym roku poznaniacy po raz pierwszy mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki. Szukaliśmy tych najlepszych, najsolidniejszych i najbardziej godnych zaufania taksówkarzy w mieście. Głosowanie na Poznańskiego Taksówkarza Roku trwało przez cały czerwiec. Poznaniacy brali pod uwagę czas oczekiwania, jakość obsługi, ceny, komfort podróżowania i dobór trasy przejazdu.

Natomiast Kapituła Plebiscytu brała pod uwagę zarówno liczbę uzyskanych głosów, jak również przestrzeganie prawa przez przewoźnika czy brak skarg ze strony klientów.

Laureatem Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza Roku w 2018 został Pan HubertSmul. Tytuły Wyróżnionych powędrowały do Pana Jarosława Kobielskiego oraz Pana Michała Szarolety. Ponadto Kapituła postanowiła wyróżnić listem gratulacyjnym Panią Joannę Lechert-Śpikowską, która jako jedyna kobieta znalazła się w gronie finalistów Plebiscytu.

Na laureata oraz wyróżnionych czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów Plebiscytu. Wśród nagród znalazły się min.: voucher na spędzenie weekendu w Aquarius Spa w Kołobrzegu ufundowany przez Autoryzowaną Stację Dealerską Toyota Ukleja Spółka Jawna, usługi mycia auta w Imo Polska Sp. zo.o., szkolenie I stopnia Safe Driving-Autodrom Skoda, voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka zo.o., voucher na usługę mycia i sprzątania wnętrz samochodu do wykorzystania w firmie Autoklinika, nagrody finansowe ufundowane przez firmę Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy oraz wypożyczenie na weekend auta dzięki uprzejmości Spółki Jawnej Karlik.

Organizatorzy Plebiscytu nie zapomnieli również o głosujących. Kapituła wylosowała 3 osoby, do których trafiły upominki w postaci: biletów wstępu na baseny oraz Termy Maltańskie, bilety do Teatru Animacji oraz do Teatru Muzycznego.

Podczas Gali zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z atrakcji oferowanych przez Auto Szkołę Skoda, najnowocześniejszy w Polsce ośrodek doskonalenia techniki jazdy, a najmłodsi mogli skorzystać ze specjalnych animacji przygotowanych m.in. przez Komendę Miejską Policji oraz Inspekcję Transportu Drogowego.

Wszystkim uhonorowanym taksówkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!