Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku"

Poznaniacy po raz kolejny  będą mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki.

Prezydent Miasta Poznania organizuje II edycję plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

W wyniku głosowania zostanie wyłonionych 3 najsympatyczniejszych taksówkarzy, którzy zdobyli największą liczbę głosów za profesjonalizm obsługi pasażera, technikę jazdy oraz wiedzę na temat atrakcji turystycznych Poznania.

W Plebiscycie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy:

  • posiadają licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, wydaną przez Prezydenta Miasta Poznania, osobiście wykonujący przewozy, a także zatrudnieni przez nich kierowcy,
  • przestrzegają prawa - w ciągu ostatniego roku nie byli karani sądownie oraz przez Inspekcję Transportu Drogowego, Policję , Straż Miejską,
  • posiadają dobrą opinię wśród klientów - nie zgłoszono skarg dotyczących świadczonych przez nich usług przewozowych do Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

W Plebiscycie przyznawany jest jeden tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" oraz dwa wyróżnienia dla pozostałych kandydatów.

Warto wziąć udział w głosowaniu bo czekają atrakcyjne nagrody.

GŁOSOWANIE

Jak zagłosować?

Głosować na kandydatów można poprzez wysłanie SMS na numer 4320, wpisując w treści TAXI i numer boczny taksówki osoby, na którą chcesz oddać swój głos (opłata według stawek operatora)

Kiedy głosować?

Głosowanie trwa od 1 czerwca 2019 r. do końca tego miesiąca.

Gdzie znajdę numer boczny taksówki?

Każda taksówka posiada numer boczny, umieszczony na przednich drzwiach na szachownicy oraz z tyłu pojazdu po prawej stronie nadwozia. Ponadto, taksówkarz posiada identyfikator z numerem bocznym, umieszczony w pojeździe w miejscu widocznym dla pasażera. Numer boczny  znajduje się również na paragonie fiskalnym.

Uwaga!  Z jednego numeru telefonu można oddać maksymalnie jeden głos.

BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404

tel.: 61 878 4954, 783 403 370

e-mail: transport@um.poznan.pl

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej