Konkurs "Poznański Taksówkarz Roku" 2022

Prezydent Miasta Poznania organizuje konkurs  o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

Celem Konkursu o tytuł "Poznański Taksówkarz Roku" jest promocja i wyróżnienie najlepszych poznańskich taksówkarzy, których jakość świadczonych usług przewozowych stanowi wzór do naśladowania.

W Konkursie  mogą uczestniczyć taksówkarze:

  • posiadający uprawnienia na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, wydane przez Prezydenta Miasta Poznania - osobiście wykonujący przewozy, a także zatrudnieni przez nich kierowcy,
  • posiadający dobrą opinię wśród klientów - nie zgłoszono skarg dotyczących świadczonych przez nich usług przewozowych do Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania,
  • świadczący usługi przewozu osób taksówką co najmniej rok,
  • wykażą się wiedzą z zakresu znajomości przepisów regulujących transport drogowy taksówką, a także o zabytkach i atrakcjach miasta Poznania.

W Konkursie przyznawany jest jeden tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" oraz dwa wyróżnienia dla pozostałych kandydatów.

W tegorocznym konkursie wyłonionych zostanie 3 taksówkarzy, którzy zdobędą największą liczbę punktów z wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności technicznych kierowania pojazdem.

Warto wziąć udział w konkursie bo czekają atrakcyjne nagrody.

Wśród nagród znalazły się min.: voucher na spędzenie 2 nocy ze śniadaniem w Krainie Wypoczynku i Konferencji Olandia, usługi mycia auta w Imo Polska Sp. z o.o., szkolenie I stopnia Safe Driving-Autodrom Skoda, voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., komplet opon zimowych przekazanych przez firmę Bridgestone sp. z o.o.,  nagrody finansowe ufundowane przez firmę Grupę Cichy - Zasada sp.j oraz wypożyczenie na weekend auta marki DACIA, dzięki uprzejmości Karlik sp.j.

ZGŁOSZENIA

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia kandydatów można dokonać poprzez wypełnienie formularza, według wzoru do pobrania poniżej lub siedzibie Biura Konkursu.

Formularze zgłoszeniowe można składać:

  1. osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się w holu budynku Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404;
  2. korespondencyjnie na adres: Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404, 61-441 Poznań z opisem "Poznański Taksówkarz Roku."

Jeden formularz odpowiada jednemu zgłoszeniu.

Kto może wziąć udział w konkursie:

Kandydatów do udziału w konkursie o tytuł "Poznański Taksówkarz Roku" mogą zgłaszać:

  1. korporacje taksówkowe oraz organizacje zrzeszające taksówkarzy;
  • przedsiębiorcy zatrudniających kierowców;
  • przedsiębiorcy osobiście wykonujący przewozy (w przypadku firmy jednoosobowej przedsiębiorca może zgłosić swoją kandydaturę).

W przypadku gdy zgłaszający nie jest tożsamy z osobą kandydata, zgłaszający jest zobowiązany pozyskać od kandydata oświadczenie o wyrażenie zgody na udział w konkursie oraz o zapoznaniu się z Regulaminem konkursu. 

Kiedy można złożyć formularz?

Zgłoszenia można złożyć od 30 maja do 15 lipca 2022 r.

BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta PoznaniaWydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404

tel.: 61 878 4954

e-mail: transport@um.poznan.pl

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej