Działania realizowane w ramach projektu

Jednym z podstawowych działań projektowych jest cykl szkoleń dla taksówkarzy, obejmujący trzy godziny zajęć o zmianach w przepisach prawa związanych z wykonywaniem transportu osób taksówką, zabytkach Poznania, kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy (radzeniu sobie w sytuacjach stresowych, obsłudze wymagającego klienta oraz elementach automarketingu).

Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia i emblematu "Taksówka Warta Poznania", który zostanie umieszczony na szachownicy, znajdującej się tylnych drzwiach, po prawej i lewej stronie samochodu.

Dodatkowe oznakowanie ma zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z taksówek, oferujących podwyższony standard usług.

Ponadto, przewoźnicy otrzymują kilkadziesiąt sztuk uproszczonego planu miasta Poznania, zawierającego trójjęzyczny opis ważniejszych atrakcji turystycznych, a także zestaw przydatnych numerów telefonów alarmowych i informacyjnych (przygotowanego do dystrybucji wśród zainteresowanych klientów).

Zaopatrzeni zostają także w materiały szkoleniowe, przewodnik "Poznań najkrócej" oraz rozmówki polsko - angielskie i polsko - niemieckie.

Uczestnictwo w szkoleniach oraz materiały szkoleniowe są bezpłatne.

Zapisy prowadzone są zbiorczo przez systemy radio - taxi, a indywidualnie w:

Oddziale Licencji na Transport Drogowy i Kontroli
Urząd Miasta Poznania
Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa
Poznań, ul. 28 Czerwca 1956r. nr 404

Uczestnictwo można również zgłosić:

  • telefonicznie, pod numerem (061) 878 49 55

oraz

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej