Powiększ tekst
Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia.

Lato z Estradą 2025 - Antoninek-Zieleniec-Kobylepole - warsztaty rękodzielnicze - Kadzidła stożkowe z roślin aromatycznych

22.08.2025
16:00
Park Rodziny Stablewskich, ul. Browarna 3 Zobacz na mapie
Bilety darmowe
Opis

Ania Gruszka - warsztaty rękodzielnicze "Kadzidła stożkowe z roślin aromatycznych"

W ramach warsztatu uczestnicy i uczestniczki wysłuchają wykładu o kadzidłach naturalnych, ich historii oraz znaczeniu w kulturze Europy Zachodniej, o roślinach, z których były wytwarzane, i o tym, w jakim celu były używane. Warsztat składa się z części teoretycznej i praktycznej, dlatego wspólnie przygotujemy też ręcznie lepione kadzidła z roślin aromatycznych.

czas trwania: 120 min | wiek: 16+

liczba miejsc ograniczona - zapisylatozestrada@estrada.poznan.pl

______

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem - PODRÓŻE PO KULTURZE: KIERUNEK ZACHÓD. Na osiedlowym skwerze porozmawiamy o naszej społeczności, ekologii i lokalnej historii, ale także o (nie)zwykłych marzeniach i stale zmieniających się miastach. W programie pojawią się nie tylko artyści z Polski, ale też twórcy i twórczynie z Francji, Niemiec i Włoch. Nie zabraknie mnóstwa dobrej muzyki, garści absurdu ani szczypty refleksji.

Szczegółowy repertuar:
https://www.latozestrada.poznan.pl/.../antoninek.../

Zobacz www.latozestrada.poznan.pl/events/antoninek-zieliniec-kobylepole/

  • Wydarzenie bez barier: brak informacji
Baner
Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia. Pobierz baner (JPEG, 74,42 kB)