Coroczny nabór uzupełniający do wszystkich zespołów Klubu Sportowego Koziołek Poznań

Jeżeli lubisz grać w piłkę nożną, chcesz zdobywać gole, medale, współpracować w świetnej drużynie to zapraszamy 8 września na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu na godzinę 17.00 na spotkanie naborowe.
W klubie pracują wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem zagranicznym, z certyfikatami i z chęcią zapoznania młodych sportowców z tą popularną dyscypliną sportu. Głównym celem treningów jest dbałość o pielęgnację pasji i radości z uprawiania sportu, rozwijanie zainteresowań , związanych z uprawianą dyscypliną oraz nauka techniki.
W tym roku drużyny Klubu Sportowego Koziołek Poznań zagrają w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Klub oprócz prowadzenia szkoleń- organizuje turnieje piłkarskie, m.in. turnieje Pomartech Cup i SzkłoKoncept Cup, w którym wezmą udział drużyny z Niemiec , Szkocji, Rosji a także nie zabraknie wśród nich młodych piłkarzy z Poznańskiego Koziołka. Klub organizuje także Klima Raflik Liga Mistrzów Koziołka, podczas której 40 drużyn z Poznań i okolic zmaga się z rówieśnikami z Poznania i okolic każdej wiosny i jesieni.
Obiekt MOS na ulicy Gdańskiej 1, na którym odbywają się treningi , został kilka lat temu wyremontowany i posiada sztuczną nawierzchnię 4 generacji zgodnie z wymaganiami UEFA.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową klubu www.koziolekpoznan.pl, gdzie można znaleźć wszelkie informacje dotyczące naboru, działania klubu i planów szkoleniowych. Serdecznie zapraszamy!
Zobacz również

XXXI Sportowy Turniej Miast i Gmin

Poznańscy sportowcy z medalami na ME w kajakarstwie

Za nami finały Enea Poznań Open 2025
