Daj szansę swojej karierze - przyjdź na Dni Kariery®!

3 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich w pawilonie nr 3 odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® - największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Dni Kariery
Dni Kariery

Podczas targów, w wiosce targowej, przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy. Targi będą również okazją do zapoznania się z ofertą staży i praktyk, którą proponuje Miasto Poznań.

Przygotowana będzie specjalna strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania uczestników oraz pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

Na terenie targów będzie można znaleźć także Strefę ChillOut. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli zapoznać się z informatorem targowym, ofertami pracy umieszczonymi na Job Wall'u, odpocząć przy kawie, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę oraz dowiedzieć się czego oczekują od młodych ludzi pracodawcy. Łącząc te dwie strony w jedność, Dni Kariery® realizują ósmy Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ - Wzrost gospodarczy i godna praca.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® Poznań na Facebook'u i pobierz bezpłatny bilet na  dnikariery.pl