Fura Szczęścia rusza po raz szósty

Charytatywna akcja Fura Szczęścia organizowana przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu już po raz szósty rusza w drogę, by wspomóc dzieci i młodzież z Poznania. Tegoroczne przedsięwzięcie ma na celu wesprzeć Świetlicę Socjoterapeutyczną "Nibylandia", która poprzez swoją działalność chce wyrównać szanse wychowanków na dobry start w dorosłość, jednocześnie zapewniając namiastkę normalnego dzieciństwa.

Fura Szczęścia - grafika artykułu
Fura Szczęścia

- Łącząc siły z Piotrusiem Panem, rozpoczynamy magiczną przygodę z VI edycją najciekawszej, najbardziej nietuzinkowej inicjatywy studenckiej. Angażując się w tegoroczną akcję, chcemy wyrównać szansę wychowanków na dobry start w dorosłość, jednocześnie zapewniając namiastkę normalnego dzieciństwa. Naszym celem jest wyremontowanie świetlicy i wymiana wyposażenia, które jest własnością innego stowarzyszenia - mówi Filip Cybulski, członek zespołu PR Fury Szczęścia.

Szósta odsłona Fury Szczęścia będzie pełna wspaniałych wydarzeń i okazji do wsparcia szlachetnego celu. Już 6 kwietnia 2017 o godz. 21:00 startuje impreza w Chic Club. Preferencyjne ceny, nowe miejsce, niespodzianka dla pierwszych 100 osób, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji! Dochód ze sprzedaży wejściówek w całości zostanie przekazany na rzecz "Nibylandii".

Dla zwolenników aktywniejszego spędzania wolnego czasu organizatorzy przygotowali Maraton Zumby. 8 kwietnia 2017 w Hali Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, tuż po godzinie 13 rozpoczną się trzy godzinne zajęcia w rytmach latynoskiej muzyki. Młoda instruktorka, Ola Michalska, wyzwoli ukryte w każdym z nas pokłady energii. Dla każdego uczestnika Maratonu przewidziany jest "Voucher na zajęcia Intro" do Centrum Wspinaczki Climbing Spot.

Załączniki

sieci społecznościowe