Kariera na Językach - targi pracy dla osób znających języki obce

Biuro Karier UAM zaprasza do udziału w kolejnej edycji targów pracy "Kariera na językach". Impreza odbędzie się 15 maja 2019 w Collegium Novum UAM (al. Niepodległości 4, godz. 11-15).

Kariera na Językach - targi pracy dla osób znających języki obce
Kariera na Językach - targi pracy dla osób znających języki obce

Do udziału w targach zaproszeni są wszyscy studenci, którzy chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a swoją przyszłość wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu znajdą pracodawcy z różnych branży, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów) znających języki obce co najmniej na poziomie B2.

W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział 25 wystawców poszukujących kandydatów ze znajomością najróżniejszych języków obcych, oferujących zarówno pracę stałą, jak i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas stażu czy praktyki w danej firmie.

Możliwe będzie także uzyskanie porad specjalistów związanych z pracą za granicą i karierą w Instytucjach Unii Europejskiej czy skonsultowanie dokumentów aplikacyjnych.

Trenerzy posiadający duże doświadczenie przeprowadzą szkolenia dotyczące podnoszenia kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy oraz zdobywaniu międzynarodowego doświadczenia.