Poznańska Akademia Liderów

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w tegorocznej edycji Poznańskiej Akademii Liderów. Poznańska Akademia Liderów to kilkudniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla młodzieży, której chce się więcej. Podczas wyjazdu uczestnicy pod okiem najlepiej wykwalifikowanych wykładowców i trenerów kształtują swoje umiejętności miękkie, szkolą się w zakresie team buildingu, design thinking, organizacji imprez masowych i pozyskiwania na nie środków.

Poznańska Akademia Liderów
Poznańska Akademia Liderów

Poznańska Akademia Liderów to innowacyjny projekt mentorski, skierowany do absolwentów szkół średnich, którzy rozpoczynają studia na jednej z czterech partnerskich uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy Politechnika Poznańska. Uczestnictwo w projekcie jest DARMOWE.

W trakcie wyjazdu szkoleniowego uczestnicy zdobędą umiejętności związane z zarządzaniem i realizacją projektów, pozyskiwaniem środków sponsorskich. Dowiedzą się jak budować swój team zadaniowy i jak nim kierować oraz udoskonalą swoje kompetencje miękkie.

PAL to także mnóstwo nowych przyjaciół ze środowiska osób, którym chce się więcej! Projekt jest współtworzony z samorządami studenckimi uczelni partnerskich, dzięki czemu uczestnicy wyjazdu pewniej zaczną swoją studencką przygodę w październiku. Po ukończeniu Akademii absolwenci mają za zadanie stworzyć autorski projekt skierowany do mieszkańców Poznania i przebywających tutaj studentów. Akademia to bezcenna wiedza, szkolenia, warsztaty, moc atrakcji i integracji.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Szablewskim w Dymaczewie Nowym w terminie 15-21 września 2019.

Załączniki