Harmonogram wykładów "Akademicki Poznań" 2021/2022

Prof. Justus Grimm (Belgia) - 19.10.2021

Akademia Muzyczna oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty pt. "Relaxation and Expression" który poprowadzi Prof. Justus Grimm. Wykład odbędzie się 19 października o godz. 14:00 w Sali Prezydenckiej Akademii Muzycznej, im. Jana Ignacego Paderewskiego w Poznaniu, ul. Św. Marcin 87.


Prof. Bruno Cocset (Francja) 13.10.2021

Akademia Muzyczna oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty pt. "Narodziny wiolonczeli. Prezentacja kolekcji kopii wczesnobarokowych instrumentów basowych" który poprowadzi Prof. Bruno Cocset. Wykład odbędzie się 13 października o godz. 18:00 w Sali Prezydenckiej Akademii Muzycznej, im. Jana Ignacego Paderewskiego w Poznaniu, ul. Św. Marcin 87.


    

Prof. Alain Supiot (Francja) 13.10.2021

Centrum Badań Zaawansowanych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty pt." Praca nie jest towarem: przypadek pracy naukowej", który wygłosi Prof. Alain Supiot. Wykład odbędzie się online 13 października 2021 r. o godzinie 16:00.

Wykład będzie można obejrzeć tutaj


Prof. Eric Westhof (Francja) 7.10.2021

Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej w Poznaniu oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty pt. "Chemistry and Evolution in RNA", który wygłosi prof. Eric Westhof z Uniwersytetu Strasburskiego we Francji. Wykład odbędzie się 7 października o godzinie 11:30 w sali nr 8 Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej. Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie proszę o wcześniejszy kontakt pod adresem mantczak@cs.put.poznan.pl.


Prof. Roman Katsman (Izrael) 17.09.2021 r. 

Wydział Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty pt. Culture and Violence: The Origin Revisited (Kultura i przemoc: powrót do początku), który wygłosi prof. Roman Katsman z Uniwersytetu Bar-Ilan w Ramat Ganie w Izraelu. Wykład odbędzie się w formie hybrydowej 17 września o godzinie 11:00. Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie proszę o wcześniejszy kontakt pod adresem skarolak@amu.edu.pl

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej