Konferencja biznesowa "SMAR (T)keting przyszłości" rozpoczęła Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 !

W dniach 17-19 października odbywa się 13 edycja Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023.

Konferencja biznesowa "SMAR (T)keting przyszłości" rozpoczęła Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 ! - grafika artykułu
Konferencja biznesowa "SMAR (T)keting przyszłości" rozpoczęła Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 !

W ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 17.10.2023 w przestrzeni pracy wspólnej Plus Jeden Poznań przy ul. Za Bramką 1, odbyła się konferencja "SMAR (T)keting przyszłości", która otworzyła tegoroczne wydarzenie.

Dni Przedsiębiorczości Poznań, są skierowane głównie do osób, które chcą rozpocząć, bądź rozwijać swoją przygodę z własnym biznesem. W ramach tegorocznej imprezy, tradycyjnie zaplanowano ciekawe wystąpienia oraz praktyczne warsztaty.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zaproponowaliśmy łączoną formułę hybrydową - część wydarzeń i  spotkań odbywa się stacjonarnie, a część odbędzie się w formule online.

Wydarzenia stacjonarne odbywają się w dniach 17-19 października w miejskiej przestrzeni coworkingowej Plus Jeden, natomiast w dniach 7-10 listopada odbędą się webinary poświęcone działaniom rozwojowym i marketingowym w firmie. 

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia, odbyły się liczne prelekcje i warsztaty, podczas których - mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie, a przez sale konferencyjne przewinęło się łącznie ok. 200 uczestniczek i uczestników.

Celem tegorocznych spotkań było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Tegoroczne wydarzenie, jak zawsze dało wartościową wiedzę, stąd w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań, zwłaszcza w aspekcie dynamicznego rozwoju technologii AI. O tym właśnie rozmawialiśmy w pierwszym dniu naszego wydarzenia 17 października, podczas konferencji "SMAR (T)keting przyszłości".

Kolejne dni, to kolejne spotkania.

W dniu 18 października odbędzie się konferencja "Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces".

3-dniowy cykl naszych spotkań stacjonarnych, zakończy w dniu 19 października konferencja "Ukraiński Biznes w poznańskim stylu" dedykowana migrantom pochodzącym z Ukrainy, którzy myślą o własnej firmie w Polsce i Poznaniu oraz dla tych obywateli Ukrainy, którzy już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. 

***

Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!