Dobre występy SKF Politechniki Poznańskiej w Kinder+ Sport

W minioną niedzielę w Środzie Wielkopolskiej odbył się pierwszy turniej eliminacyjny wojewódzkiej Kinder+ Sport w siatkówce. Poznań reprezentowały zawodniczki SKF Politechniki Poznańskiej SP 85 Poznań.

zawodniczki na boisku
zdj. SKF Politechnika Poznańska

Zespół trójek zakończył rywalizację w gronie miejsc 8-16 i 18 marca zagra w turnieju w Jarocinie z jasnym przekazem, aby awansować do 1/4 finału trzeba zająć miejsce w pierwszej trójce zawodów.

Zespół czwórek w gronie 11 ekip awansował do gry o miejsca 4-6 wygrywając rywalizację w tej grupie i zajmując 4 miejsce w końcowej klasyfikacji gier.

Najlepiej z całej grupy startujących ekip spisały się dwójki, które po bardzo dobrej postawie zajęły w turnieju w Środzie Wielkopolskiej 1,4 i 7 miejsce w gronie 16 ekip.

Zespoły prowadzili trenerzy:

czwórka, trójka - Artur Bąk

dwójki - Dominika Moszczyńska

W kategorii dwójek klub reprezentowały: Dominika Łopatka, Wiktoria Kłosowska, Julia Wawrzyniak, Alicja Wiza, Hanna Janiak, Maja Kłosowska, Zuza Michalska, Wiktoria Lambryczak, Weronika Majchrzak

W kategorii trójek i czwórek klub reprezentowały: Anastazja Wawrzyniak, Edyta Ereńska, Milena Gulik, Julia Surowiak, Martyna Rudawska, Aleksandra Wiza, Martyna Andrzejewska, Izabela Bestrzyńska, Maja Winiarska

Kolejne zawody w ramach rozgrywek Kinder+Sport odbędą się 18 marca w Jarocinie.

Występy zespołów SKF Politechniki Poznańskiej możliwe są dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji zadania "Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań".