Zawodniczki SKF Politechniki Poznańskiej na podium

W sobotę 10 marca drużyny dwójek SKF Politechniki Poznańskiej SP 85 Poznań, podopieczne Dominiki Moszczyńskiej, pojechały do Rokietnicy na kolejne zmagania w ramach Ogólnopolskich zawodów Lider Cup.

zawodniczki SKF Politechnika Poznańska z trenerką
zdj. SKF Politechnika Poznańska

Zawodniczki SKF zostały podzielone na dwa zespoły: SKF I (Julia Wawrzyniak, Dominika Łopatka, Wiktoria Kłosowska) i SKF II (Alicja Wiza, Hanna Janiak). Po bardzo dobrej grze w pierwszej rundzie nasze zawodniczki pewnie zapewniły sobie awans do wyższej grupy gier.

W kolejnej rundzie również walczyliśmy bardzo ambitnie wchodząc jeszcze wyżej. Ostatecznie po bardzo dobrych zawodach nasz pierwszy zespół zakończył zmagania na podium zdobywając brązowe medale, a druga ekipa zajęła szóste miejsce w gronie 31 drużyn rywalizujących w tej kategorii wiekowej. Jest to dla Nas kolejny element przygotowań do kolejnych zmagań Kinder+Sport. Cieszymy się, że praca dziewczyn z trenerką przekłada się na coraz lepsze wyniki w zawodach sportowych. Dziękujemy kolejny raz rodzicom za niesamowite wsparcie na zawodach mini siatkówki - powiedział Michał Sułkowski z Zarządu SKF.

Występ zespołu SKF w zawodach w Rokietnicy realizowany był w ramach zadania "Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań" współfinansowanego przez Wydział Sportu Miasta Poznania.