Ювеналія 2024 - інформація про зміни в громадському транспорті
У ніч з 23 на 24 травня (четвер/п'ятниця) розклад руху нічного транспорту буде таким самим, як і в п'ятницю/суботу. Крім того, 23 - 25 травня будуть запущені лінії:
трамвай № 205 - курсуватиме кожні 30 хвилин, з 23:00 до 2:00 на маршруті:
Os. SOBIESKIEGO - trasa PST - Dworzec Zachodni - Most Dworcowy - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - rondo Starołęka - rondo Żegrze - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwedzka - FRANOWO
Розклад буде синхронізовано з нічним трамвайним маршрутом № 201 та нічними автобусними маршрутами № 212 і 222, так що на вулиці Królowej Jadwigi курси відбуватимуться кожні 15 хвилин.
Автобусний маршрут № 225 - рейси кожні 30 хвилин, між 23:00 та 2:00 на маршруті:
POZNAŃ GŁÓWNY - Dworcowa - Święty Marcin - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Wujka - Wierzbięcice - 28 Czerwca - Hetmańska - RONDO STAROŁĘKA
у зворотному напрямку: Al. Króla Przemysła II - Most Dworcowy - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY
Лінія 225 доповнить нічні автобусні маршрути № 215 та 218.
Автобусні маршрути № 176, 212 і 222 будуть обслуговуватися більш містким рухомим складом. У зв'язку з маршем учасників та перекриттям вул. Żelazka 23 травня після 18:00 автобусний маршрут № 176 буде рухатися в об'їзд (через вул. Dolną Wildę та вул. Królowej Jadwigi).
Зміни в організації дорожнього руху
У четвер, 23 травня, з 19:00 до 2 години ночі 26 травня буде перекрита для загального руху вулиця o. Żelazka.
На перехрестях з вул. Dolna Wilda та Droga Dębińska будуть огороджені смуги для повороту на цю вулицю, а дозволена швидкість руху транспортних засобів буде обмежена до 30 км/год.
У цей час не можна буде паркуватися на вул. o. Żelazka, але рух автобусів громадського транспорту буде збережено. Об'їзд перекритої вулиці організовано вулицями Droga Dębińska, Piastowska та Dolna Wilda.
Крім того, у четвер, 23 травня, з 16:00 до 19:00 вулицями міста пройде парад Ювеналіїв. З 16:00 платформи, на яких будуть представлені познанські університети, опускатимуться на вулицю Венявського та автостоянку УАМ.
О 17:00 розпочнеться збір на площі Міцкевича, звідки о 18:00 вирушить хода вулицями Święty Marcin, Ratajczaka, Kościuszki, Krakowska, Strzelecka та Drogą Dębińską, яка близько 19:00 дійде до парку Яна Павла II. Марш буде проходити під охороною поліції, тому слід очікувати короткочасних перешкод у русі транспорту за маршрутом маршу. У районі проведення заходу слід бути обережними.
Польською мовою за посиланням/ Link do artykułu w języku polskim: poznan.pl
MIR, ZTM/КК