Komunikat dotyczący wolontariatu

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym komunikatem Dyrekcji Zespołu Medycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacji Medycznah SPZOZ w Poznaniu dotyczącym wolontariatu.

. - grafika artykułu
fot. Freepik

Dyrektor i Zespół Medyczny Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej SPZOZ w Poznaniu serdecznie zaprasza chętnych do włączenia się w powstający na Oddziale Opiekuńczo - Leczniczym wolontariat, którego celem będzie wsparcie pacjentów Oddziału i ich najbliższych. To nowe działanie ma podnieść poziom opieki i dostarczyć naszym podopiecznym poczucie, że są ważni na każdym etapie swojego życia. Zaproszenie kierujemy do osób, które rozumieją jak ważna jest obecność życzliwego człowieka przy łóżku chorego i którzy mogą poświęcić raz w tygodniu dwie godziny na taki wolontariat.

rzekonacie się Państwo, że dzięki naszemu wolontariatowi  "więcej otrzymujecie niż dajecie". Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się telefonicznie: 509904644 lub wypełnienie formularza dostępnego na stronie mogilenska.pl i przesłanie go na mail: barbara.grochal@mogilenska.pl.

Szkolenie wolontariuszy rozpocznie się 1 października 2020r.  Czekamy na zgłoszenia

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: mogilenska.pl w zakładce Wolontariat

                       

sieci społecznościowe