Zapraszamy na webinarium pn."Problem z alkoholem: perspektywa formalno - prawna i psychologiczna przy stosowaniu procedury zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego."

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Poznaniu zaprasza na webinarium pn."Problem z alkoholem: perspektywa formalno - prawna i psychologiczna przy stosowaniu procedury zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego." Wydarzenie odbędzie się 13 i 21 kwietnia.

. - grafika artykułu
fot. freepik

Webinarium dedykowane jest pracownikom socjalnym, policjantom, przedstawicielom oświaty, ochrony zdrowia, kuratorom sądowym i innym osobom zainteresowanym powyższą tematyką. To inicjatywa realizowana w ramach poszerzania wiedzy z zakresu stosowania procedury zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego wobec osób mających problem z alkoholem.

W czasie pandemii wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom odbiorców Miasto Poznań zdecydowało się na przeprowadzenie webinarium w formule on-line. Swoje wystąpienia zapowiedzieli specjaliści uzależnień i praktycy, którzy na co dzień w swojej pracy spotykają się z osobami uzależnionymi i wdrażają do realizacji procedurę zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego. Webinarium odbędzie się w dwóch terminach: 13.04.2021 r. godz. 12:00 - 14:00 oraz 21.04.2021 r. godz. 16.30 - 18.30

Zakres tematyczny webinarium zostanie przedstawiony z dwóch perspektyw: formalno - prawnej i psychologicznej. W trakcie webinarium uczestnicy będą mieli możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, a także rozwiać pojawiające się wątpliwości i zadać nurtujące pytania.

Program webinarium oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.poznan.pl/mim/ezdrowie.

Zgłoszenia na wydarzenie przyjmowane są wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, który znajdziecie Państwo poniżej.  Wypełniony formularz należy PRZESŁAĆ BEZPOŚREDNIO na adres poczty elektronicznej: iwona_garczynska@um.poznan.pl do dnia 05 kwietnia 2021 roku.

Dla osób, które zostaną zakwalifikowane do udziału webinarium, link oraz materiały informacyjne zostaną przesłane na adres mailowy podany podczas zgłoszenia, na kilka dni przed wydarzeniem.
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga:

Istniej możliwość dostosowania zakresu tematycznego webinarium do określonej grupy zawodowej i ustalenia dogodnego terminu po wcześniejszym zapotrzebowaniu.
Uczestnicy przed webinarium mogą zgłaszać konkretne pytania, oczekiwania, które w miarę możliwości będą uwzględnianie w przygotowaniach zakresu tematycznego webinarium.

Załączniki

sieci społecznościowe