Lokale użytkowe na wynajem

Atrakcyjne lokalizacje i zróżnicowany metraż - 11 października rozpocznie się kolejna aukcja najmu lokali użytkowych organizowanej przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Galeria zdjęć przedstawia witryny lokali użytkowych. - grafika artykułu
Lokale użytkowe na wynajem, fot. ZKZL.

Licytacja rozpocznie się 11 października o godzinie 12:00. Pod młotek trafi 16 lokali użytkowych. Nieruchomości są mocno zróżnicowane, jeśli chodzi o powierzchnię. Najmniejsza z nich ma 19, a największa 160 metrów kwadratowych. Szeroka oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. ZKZL zadbał jak zawsze o atrakcyjne lokalizacje. Podczas październikowej aukcji będzie można wylicytować lokale między innymi przy ul. Półwiejskiej, Głogowskiej czy Dąbrowskiego. 

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do 10 października. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin licytacji znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. 

Aukcja najmu na specjalnie przygotowanej stronie internetowej to stosunkowo młoda inicjatywa spółki, ale cieszy się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Ta atrakcyjna forma pozyskania lokalu jest odpowiedzią na liczne sugestie ze strony potencjalnych najemców. Teraz bez wychodzenia z domu można wylicytować atrakcyjny lokal pod własną działalność gospodarczą.

 ZKZL/JZ

sieci społecznościowe