Można ocenić PBO

Które zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego są oceniane przez poznaniaków pozytywnie? Co mieszkańcy myślą o poszczególnych etapach PBO? Jakie zmiany można wdrożyć w przyszłym roku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań ma dać prowadzona właśnie ewaluacja.

"" - grafika artykułu
Rozpoczęła się ocena tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego

Chociaż głosowanie już za nami, przed nami jeszcze równie ważny etap - ocena tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej

W ramach tego etapu chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat budżetu obywatelskiego. Które zasady PBO oceniacie pozytywnie, co myślicie o poszczególnych etapach PBO, jakie zmiany chcielibyście wdrożyć w przyszłym roku? Kwestionariusz składa się z 23 pytań.

Na opinie czekamy do 20 stycznia 2023 r.  Aby ankieta została poprawnie zarejestrowana w systemie, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania zamknięte oraz kliknąć przycisk wyślij. Na podstawie Waszych spostrzeżeń, wydane zostaną rekomendacje zmian w kolejnej edycji PBO. Wyniki ewaluacji upublicznione zostaną do 31 stycznia 2023 r. w serwisie PBO23.