My Name Is Poznań po raz trzeci

Do końca października muzycy, zespoły oraz producenci związani ze stolicą Wielkopolski mogą zgłaszać się do trzeciej edycji projektu My Name Is Poznań. Dziesiątka laureatów zostanie wybrana na początku grudnia. Ich kompozycje będzie można znaleźć na płycie "My Name Is Poznań 3.0". 

Grafika z napisem My Name Is Poznań 3.0 - grafika artykułu
Do końca października muzycy, zespoły oraz producenci związani ze stolicą Wielkopolski mogą zgłaszać się do trzeciej edycji projektu My Name Is Poznań

Po udanym zwieńczeniu dwóch edycji My Name is Poznań albumami wydanymi wspólnie z wytwórnią Kayax rusza trzecia edycja projektu, mającego promować nieznanych lub mniej znanych artystów związanych z Poznaniem. W dwóch poprzednich akcjach wpłynęło 324 zgłoszenia, które przełożyły się na nagranie 23 kompozycji. Dzięki temu poza scenę lokalną wypłynęli m.in. Izzy and the Black Trees czy Kathia. 

Spośród zgłoszeń, które wpłyną do trzeciej edycji, jury wybierze dziesiątkę, której utwory zostaną nagrane i wyprodukowane w profesjonalnym studiu nagrań pod okiem doświadczonych producentów (w poprzednich edycjach byli to m.in. Emade, Paweł Krawczyk, Marcin Bors). Efekt tych działań będzie można posłuchać na płycie "My Name Is Poznań 3.0" - albumie składankowym poznańskiej sceny muzycznej, który wraz z szeroką promocją ukaże się nakładem jednej z wiodących wytwórni płytowych.

Pierwsze dwa albumy można posłuchać na Spotify - cz 1 i cz 2.

Zgłoszenia

Do projektu mogą się zgłaszać muzycy bez ograniczeń formalnych, gatunkowych, wiekowych i jakichkolwiek innych. Do 31 października trzeba przesłać propozycję utworów w dowolnej formie audio (nagranie demo, z domu, z próby itp.). Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie MyNameIsPoznan.pl

Laureaci 3. edycji My Name Is Poznań ogłoszeni zostaną 4 grudnia..

Dodatkowo troje artystów, których piosenki zostaną singlami (wybór ten zostanie dokonany wspólnie z wydawcą albumu), będzie mogło nagrać i wyprodukować profesjonalne teledyski.

Organizatorem konkursu "My Name Is Poznan" jest Fundacja Trzy Sztuki, natomiast mecenasem - Miasto Poznań.