Startuje Lodowisko Malta

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają od piątku, 28 października na Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie toru regatowego w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka.

Grupa ludzi jeździ na łyżwach. - grafika artykułu
Startuje Lodowisko Malta, fot. POSiR/ Bernard Guziałek.

Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godz. 8.00-22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej - do godz. 23:00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12:30 (15 minut) oraz 15:30 i 18:30 (30 minut).

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godz. 15:30 to koszt 11 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy. Po  godz. 15:30 ceny nieznacznie rosną (16 zł bilet normalny i 11 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 18 złotych (normalny) i 13 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę. Cennik jest dostępny na stronie lodowiska.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19:00) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka. Pierwsza okazja do udziału w Ice Party nadarza się już w pierwszy weekend działania naszego obiektu.

Zapraszamy do śledzenia lodowiska na Facebooku, gdzie  będą pojawiały się aktualności i informacje o wydarzeniach.

posir/jz