Startup Poznań 2021

Ruszyły zapisy na tegoroczną edycję Startup Poznań. To bezpłatna konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe.

Galeria zdjęć przedstawia ffioletow-białe grafiki promujące konferencję "Startup Poznań". - grafika artykułu
Startup Poznań 2021.

W dniach 11-15 października odbędzie się Startup Poznań 2021, w formule online. Aby wziąć udział, należy się wcześniej zarejestrować. Zapisy już ruszyły.

W ramach konferencji zostały zaplanowane wystąpienia oraz praktyczne warsztaty. Poprowadzą je znani i cenieni prelegenci m.in.: Paweł Tkaczyk, Regina May, Michał Wujewski czy Piotr Meller. Są to specjaliści w dziedzinie marketingu, mediów społecznościowych, prawa, doradztwa biznesowego oraz zarządzania przedsiębiorstwami. Współpracują oni z takimi firmami jak: Allegro, Agora, Żabka Polska czy Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM w Poznaniu.

Udział w wydarzeniu to szansa dla wszystkich, którzy swój rozwój upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług. Uczestnicy konferencji dowiedzą się: skąd brać pomysły na biznes, jak je przetestować, a także najlepiej zaprezentować przed inwestorem. To także okazja, aby dowiedzieć się, jak prawnie zabezpieczyć swój startup. Warsztaty będą dotyczyć tematyki budowania zespołów oraz marki, a także sprzedaży. Przygotowany program to ABC początkującego startupowca.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość skorzystania z "office hours", czyli doradztwa, podczas którego osoby zainteresowaneskonsultują swój pomysł na biznes z przedstawicielami SpeedUp Venture Capital Group, przedsiębiorstwa wspierającego spółki technologiczne. Dzięki czemu uzyskają porady dotyczące swojego projektu i wskazówki przydatne do dalszego rozwoju firmy. Pojedyncze spotkanie trwa 30 minut i może odbywać się w języku polskim lub angielskim.

Program wydarzenia oraz link do rejestracji dostępne na stronie: www.plusjeden.com/startup-poznan-2021

Konferencja organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z partnerami: SpeedUp Venture Capital Group, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny. 

KK

sieci społecznościowe