Stary Browar najlepszym centrum handlowym na świecie

Poznański Stary Browar - Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu - został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu na najlepsze na świecie centrum handlowe w kategorii centrum średniej wielkości. Wyniki ogłoszono w piątek podczas gali Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych w Phoenix, w Arizonie.

Stary Browar w Poznaniu - grafika artykułu
Stary Browar w Poznaniu

Konkurs organizowany jest od 1977 roku i obecnie uznawany jest za najbardziej prestiżową imprezę w branży. Międzynarodowe jury nominuje te obiekty, które mogą być wzorem koncepcji działania oraz rozwiązań architektonicznych. Stary Browar wyróżniał się niepowtarzalnym w swojej skali połączeniem aktywności kulturalnej z komercyjną. Podkreślono atmosferę wnętrz obiektu oraz liczne przedsięwzięcia organizowane w polskim Centrum. Wśród rywali Starego Browaru znajdowało się 8 obiektów m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Belgii, Portugalii, Holandii oraz Japonii.

ICSC (The International Council of Shopping Centers - Międzynarodowa Izba Centrów Handlowych) to Światowa organizacja zrzeszająca 50.000 członków z ponad 80 krajów.
Stary Browar - Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu w Poznaniu jest unikalnym połączeniem obiektu handlowego oraz galerii artystycznej. W ciągu dwóch lat stało się jednym z najważniejszych punktów na artystycznej mapie Polski, poprzez liczne wystawy i imprezy trwale zapisując się w świadomości nie tylko Wielkopolan. Codziennie centrum odwiedza ok. 28 tys. ludzi.

sieci społecznościowe