Pływalnie letnie

Pływalnie letnie POSiR

Od soboty, 17 czerwca 2023 r. można  korzystać z pływalni letniej Kasprowicza. Baseny na Chwiałce wystartują tydzień później. Dla wszystkich spragnionych ochłody i kąpieli baseny bedą otwarte od 25 lipca.

W sobotę 24 czerwca będą otwarte tylko dla uczestników Enea Junior Triathlon Poznań.

Pływalnia letnia Kasprowicza
Do 23 czerwca baseny będą dostępne od 12.00 do 20.00.

Od 24 czerwca obiekt przy ul. Jarochowskiego powróci do zwykłego rozkładu (9.00-20.00), uruchomione zostaną ponadto tzw. godziny dla pływaków, czyli poranki (7.00-9.00), podczas których będzie możliwe skorzystanie wyłącznie z 50-metrowego basenu pływackiego.

Pływalnia będzie czynna codziennie do 3 września 2023 r.

Pływalnia na Chwiałce

Przez całe lato będzie dostępna w godzinach 9.00-19.00.

Pływalnia będzie czynna do 25 sierpnia 2023 r.

Na obu pływalniach poznanianki i poznaniacy mają do dyspozycji 50-metrowe baseny sportowe, niecki rekreacyjne ze zjeżdżalnią oraz brodziki z wodnymi atrakcjami dla najmłodszych. Na rozległych polanach plażowych można zażywać kąpieli słonecznych, a w sąsiedztwie dostępne są również boiska do siatkówki plażowej i urządzenia do street workoutu. Przy basenach będą działały punkty gastronomiczne, na miejscu będzie także możliwość wypożyczenia leżaka lub parasola.

Bilety sezon 2023

  • normalny - 23 złote,
  • ulgowy - 16 złotych.

Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym Poznania i seniorzy (Poznańska Złota Karta). 10-procentowy rabat czeka przy zakupie karnetu na 10 wejść, warto również korzystać z obiektów po godzinie 18.00, wówczas cena biletu wynosi tylko 12 złotych.

Uczestnicy programu OK Poznań mogą w dostępnej puli zniżek skorzystać z wejścia na basen letni za 1 zł.

Bilety są dostępne w kasach przy wejściu na pływalnie. Zachęcamy także do zakupów za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. W upalne dni zakup online oszczędzi nam czekania w kolejce. Pełna oferta letnich pływalni jest dostępna na stronach internetowych Chwiałki i Kasprowicza.

Więcej na stronie POSiR.