Dyżur wakacyjny w 2022 roku

Szanowni Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym,  Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania w załączonych tabelach informuje o terminach pracy poszczególnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w miesiącu lipcu i sierpniu 2022r.

DYŻUR WAKACYJNY 2022 - grafika artykułu
DYŻUR WAKACYJNY 2022

Deklaracje o przyjęciu na dyżur wakacyjny składacie Państwo w macierzystej placówce w dniach od  07-11 marca 2022r. Informujemy, że  powyższy termin deklaracji na dyżur wakacyjny pokrywa się z terminem składania deklaracji o kontynuacji edukacji przedszkolnej na nowy rok szkolny w danym przedszkolu.

Jednocześnie informujemy, że Wydział Oświaty planuje stworzenie grupy "międzyprzedszkolnej" w wybranych szkołach podstawowych, w których funkcjonują oddziały przedszkolne. Określone placówki "międzyoddziałowe" będą dostępne wyłącznie dla przedszkoli/oddziałów przedszkolnych, w których dyżur wakacyjny został skrócony w związku z planowanym remontem.  

Szczegółowe informacje odnośnie zasad zapisu dziecka do oddziału "międzyprzedszkolnego" będzie podany  w terminie późniejszym.

Załączniki

sieci społecznościowe