Trzy Kwadranse z Doradcami

Zapraszamy na kolejny w tym roku szkolnym Live Trzy Kwadranse z Doradcami "IT w Twoim Zasięgu: 6 kroków do kariery w branży technologicznej, także dla humanistów!". Webinar odbędzie się we wtorek, 7 listopada, o godzinie 20:00.

Trzy Kwadranse z Doradcami - grafika artykułu
Trzy Kwadranse z Doradcami

Na najbliższym livie Trzy Kwadranse z Doradcami zgłębione zostaną tajniki budowania kariery w branży IT. Gościem Anny Sikorskiej z CDZdM będzie Olga Andrzejewska, która w szeroko pojętej branży cyfrowej pracuje od ponad 10 lat. Choć Pani Olga Andrzejewska nazw stanowisk przerobiła kilkanaście, najchętniej nazywa siebie Rozwiązywaczem Problemów i Projektantem Rozwiązań (ang. Problem Solver & Solution Designer). I mocno wierzy w dobre strategie i empatycznych liderów.

Jak każdy dobry Konsultant w pracy na pytania najczęściej odpowiada - "to zależy", jednak w trakcie livu podzieli się swoją bardzo konkretną wiedzą i doświadczeniem.

Rozmowa będzie dotyczyć tego:
- jakie kompetencje są istotne w branży IT,
- jak różnorodne stanowiska pracy kryje w sobie ta branża,
- jakich 6 kroków warto zrobić, aby znaleźć pasującą do siebie pracę w IT,
- i co można robić będąc uczniem, by mieć większe szanse w tym obszarze rynku pracy.

Pani Olga opowie też szczerze o swojej ścieżce kariery, która pokazuje, jak można się skutecznie przebranżowić i czerpać ze swoich wcześniejszych doświadczeń. Bo nawet te z pozoru odległe tematycznie teraz efektywnie wykorzystuje w pracy konsultanta, którą lubi i dobrze na niej zarabia.

Zapraszamy serdecznie na live!