Wakacje czas zacząć!

Życzymy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom, aby rozpoczynające się wakacje przyniosły upragniony czas odpoczynku, gdzie będą Państwo w stanie realizować swoje pasje.

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Szanowni Państwo,

nadchodzą wakacje, a wraz z nimi upragniony odpoczynek. Po intensywnym roku szkolnym przyszedł czas na chwilę relaksu. Poświęćcie się realizacji swoich pasji, zdobądźcie nowe umiejętności lub odnajdźcie coś co was zaciekawi. Zasłużyliście na odpoczynek, więc wykorzystajcie go najlepiej jak potraficie.

Rok szkolny 2019/2020 z pewnością nie należał do najłatwiejszych. Epidemia COVID-19, która opanowała świat zmusiła nas do wielu zmian, na które nie byliśmy przygotowani. Dzięki zaangażowaniu Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się opanować tą niecodzienną sytuację i wypracować takie metody nauczania, które pozwoliły jak najlepiej realizować zdalną edukację.

Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom Oświaty i Rodzicom za cały rok intensywnej pracy, dzięki której młodzi ludzie mogli osiągać sukcesy i rozwijać swoje zainteresowania. Jednocześnie mamy nadzieję, że we wrześniu wrócimy do placówek pełni pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w kolejnym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że okres wakacji letnich upłynie dla Państwa w spokoju, z dala od codziennych obowiązków i zmartwień. Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

                                                                        Z wyrazami szacunku

             Przemysław Foligowski                                             Mariusz Wiśniewski  

                                                                                                

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego przybiera różne formy, w niektórych placówkach świadectwa odbierać mogą wyłącznie rodzice i opiekunowie dzieci, w innych klasy mają wyznaczone godziny przyjścia do szkoły i odebrania świadectw, są też takie które odbiór świadectw przesunęły na wrzesień. Z racji, że ciężko w tym roku zorganizować zakończenie w normalnej formie, niektóre placówki zdecydowały się zorganizować je on-line. Należy do nich Szkoła Podstawowa nr 89 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Poznaniu, która podesłała nam film pt. "Osiemdziesiątka Dziewiątka prezentuje...Z wirusem pod wiatr" będący oryginalnym i kreatywnym sposobem na pożegnanie uczniów i rodziców oraz podsumowanie roku szkolnego 2019/2020.

 Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://drive.google.com/file/d/14yPxcEWu5gJ1QzYHINoK0BykNg9i1VxO/view?usp=sharing

Załączniki