Weekend w Poznaniu

Kolejny emocjonujący weekend w Poznaniu. Poznaniacy mogą liczyć na trzy dni pełne koncertów, spektakli, wykładów naukowych i edukacyjnych spacerów. W sobotę i niedzielę na wszystkich poznańskich psiarzy czekać będzie piknik Kejtrówka z pokazami "Latających psów" na Cytadeli. Kulminacyjnym punktem weekendu będzie decydujące starcie Lecha Poznań z Piastem Gliwice - Kolejorz powalczy o mistrzostwo.

Pies skaczący po ringo - grafika artykułu
W sobotę i niedziele na Cytadeli odbędzie się piknik Kejtrówka. Będzie można obejrzeć m.in. pokazy Latających Psów

Piątek 23.05

Festiwal Poezji

Festiwal Poznań Poezji to jedna z największych poetyckich atrakcji w Polsce. W programie znalazło się ponad 20 wydarzeń: spotkania ze znakomitymi autorkami i autorami, dyskusje, wykłady, czytanie debiutantów, seminaria, koncerty. Odbędą się również wieczory z laureatami Poznańskiej Nagrody Literackiej i studenckiej nagrody "Z Buta", a także spacer po mieście z lirycznymi przystankami oraz turniej slamerski.

Centrum Kultury Zamek, ul. Święty Marcin 80

Godzina: repertuar dostępny na stronie wydarzenia

Bilety: od 50 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Koncert Nailbreaker oraz Duchy/Echo

Kołorking Muzyczny + Dom Słuchowisk zaprasza na koncertowy wieczór, który otworzy Duchy/Echo - duet z Poznania, w swojej twórczości łączący elementy ambientu, przetworzeń dźwiękowych i subtelnych struktur rytmicznych. Po nich wystąpi Nailbreaker - artysta z Wielkiej Brytanii, przedstawiciel sceny noise-rap i hardcore, który zagra w ramach polskiej trasy promującej debiutancki album "Robert Knight Wine Cellar".

Kołorking Muzyczny + Dom Słuchowisk, ul. Święty Marcin 75

Godzina: 19:00

Bilety: 40 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Plenerowe potańcówki z cyklu Folkowe Lato

Bal folk to swobodna forma wspólnego tańca inspirowanego tradycją ludową, bez scenicznych choreografii czy strojów - to prosta, radosna zabawa dla wszystkich chętnych. Nawet tych, którym brakuje doświadczenia - ponieważ między godz. 19:00 a 19:45 wybrane układy zostaną poprzedzone krótkim instruktażem.

Ogródek Klubu Pod Minogą, plac Wolności 4

Godzina: 19:00 - 21:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

Spektakl - "Czarna owca, biały kruk"

"Czarna owca, biały kruk" to spektakl o burzliwym czasie dojrzewania - o emocjonalnym wulkanie, który nie pyta o zgodę, zanim wybuchnie. To opowieść o poczuciu niezrozumienia, o bezradności, która dotyka nie tylko młodych, ale i bliskich im dorosłych. Zadziorna, a jednocześnie czuła historia o poszukiwaniu własnej drogi, pragnieniu przynależności i odkrywaniu własnej niepowtarzalności.

Teatr Animacji, ul. Św. Marcin 80/82

Godzina: 11:30

Bilety: od 40 zł

Więcej na stronie teatru

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce

Od 23 do 25 maja na Stadionie Lekkoatletycznym POSiR na Golęcinie odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce - jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń sportowych.

Stadion lekkoatletyczny POSiR Golęcin, ul. Warmińska  1 

Godzina: od 10:00, w sobotę i niedzielę - od 9:30.

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

Puchar Świata w kajakarstwie i parakajakarstwie

Od 22 do 25 maja na Torze Regatowym Malta w Poznaniu odbędzie się ICF Canoe Sprint and Paracanoe World Cup. W zawodach wezmą udział czołowi kajakarze i parakajakarze z całego świata, rywalizując w konkurencjach sprintowych.

Tor Regatowy Malta, ul. Wiankowa 3

Godzina: od 9:30 - piątek, 9:30 - sobota, 9:00 - niedziela

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie polskiego związku kajakarstwa

Koncert - Theo Croker 

Theo Croker to nominowany do Grammy trębacz, kompozytor i producent, który łączy jazz z elementami funku, soulu i hip-hopu. Jego album, z którego utwory będzie można posłuchać na najbliższym koncercie - "Blk2life || A Future Past" przenosi słuchaczy w podróż przekraczającą granice gatunków, czasu i przestrzeni.

Blue Note, ul. Kościuszki 79

Godzina: 19:00 - otwarcie bramek;  20:00 start koncertu

Bilety: od 99 zł

Więcej na stronie Blue Note

Kolacja degustacyjna i muzyka na żywo

"Sounds Good! Tastes Good!" to wieczór łączący wykwintną kolację z muzyką na żywo i taneczną imprezą w klimacie disco i popu z lat 70., 80. oraz 90. Drugą edycję współtworzą Pascal Brodnicki - znany kucharz i promotor nowoczesnej kuchni polskiej - oraz Bartosz Turowski z restauracji La Planete. Za oprawę muzyczną odpowiada DJ Andy Vandare z kolekcją winyli, a wieczór uświetni również pianista Robert Galica.

La Planete, ul. Dąbrowskiego 42

Godzina: 19:00 

Bilety: od 422 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Prelekcja o krakowskiej włóczni Bolesława Chrobrego

Rezerwat Archeologiczny Genius loci zaprasza na prelekcję prof. historii Dariusza Andrzeja Sikorskiego "Czy krakowska włócznia jest tą, którą Otton III miał podarować Bolesławowi Chrobremu w 1000 r.?". Wydarzenie odbędzie się w ramach Akademii Genius loci - cyklu popularnonaukowych wykładów organizowanych z okazji 1000-lecia koronacji Bolesława Chrobrego.

Rezerwat Archeologiczny Genius Loci, ul. ks. Posadzego 3

Godzina: 18:00 

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie rezerwatu

Spektakl Don Kichot

Temperament, wdzięk, wirtuozeria oraz potężna dawka komizmu - baletowa wersja przygód szlachetnego rycerza z La Manchy od dawna urzeka miłośników tańca. Ten oparty na znakomitym literackim pierwowzorze spektakl w choreografii Michala Štípy przeniesie widzów do słonecznej Hiszpanii, gdzie piękna Kitri i zakochany w niej Basilio napotykają zbłąkanego rycerza, któremu towarzyszy nieodłączny giermek.

Teatr Wielki, Scena Duża, ul. Fredry 9

Godzina: 19:00

Bilety: od 60 zł

Więcej na stronie opery

Kinowa premiera Monty Python i Święty Graal 

Po 50 latach oczekiwania  film  "Monty Python i Święty Graal" oficjalnie trafia do polskich kin. Kultowa komedia z 1975 roku, której wtedy widzowie nie mieli okazji zobaczyć na dużym ekranie, teraz powraca w odrestaurowanej wersji 2K. Król Artur, kokosowe konie, Rycerze, którzy mówią "Ni", morderczy królik i mnóstwo nieprawdopodobnego absurdu w wykonaniu legendarnej grupy Monty Python. Seanse z polskimi napisami, w oryginale i przede wszystkim - w kinie. Dla widzów od 16. roku życia.

Kino Rialto, ul. Dąbrowskiego 38

Godzina: 19:00

Bilety: od 16 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Sobota 24.05

Ostatni mecz Lecha w tym sezonie

Lech Poznań zmierzy się z Piastem Gliwice na Enea Stadionie w kluczowym starciu, które może przesądzić o losach mistrzostwa Polski. Walka o tytuł trwa do samego końca, a to spotkanie może być decydujące. Jeżeli Lech Poznań zwycięży, to po meczu na placu Marka, na terenie MTP odbędzie się feta.

Enea Stadion, ul Bułgarska 17

Godzina: 17:30 - 19:30

Bilety: brak miejsc

Więcej na stronie wydarzenia

Kejtrówka

W programie przewidziano m.in. pokazy psich dyscyplin sportowych, porady specjalistów z zakresu kynologii, quizy, konkursy oraz strefę dziecięcą. Wydarzeniu towarzyszyć będą zawody Dogfrisbee - Latające Psy.

Park Cytadela

Godzina: 10:00-18:00 (zarówno w sobotę, jak w niedzielę)

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie poznan.pl

Biała Sobota w POSUM

Bezpłatne konsultacje medyczne, badania profilaktyczne, a także specjalistyczne porady oraz strefa gier i zabaw dla całych rodzin  - to wszystko czeka poznaniaków i poznanianki podczas najbliższej Białej Soboty (24 maja) w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych.

Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych, Al. Solidarności 36

Godz. 9:00-14:30

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie poznan.pl

Akademia Zielonego Poznania w parku Wilsona

Prelekcje i porady z zakresu ogrodnictwa, liczne warsztaty, pokazy, stoiska edukacyjne, gra terenowa, spacery przyrodnicze czy bezpłatna wymiana roślin - to tylko część atrakcji, które czekają na poznanianki i poznaniaków w sobotę, w parku Wilsona. Wspomniane wydarzenia odbywają się w ramach Akademii Zielony Poznań.

Park Wilsona (w sąsiedztwie Palmiarni Poznańskiej)

Godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie Poznan.pl

Spektakl "Pikantni" 

"Pikantni" to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce - zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, które szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się na portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie.

Kino Teatr Apollo, ul. Ratajczaka 18

Godzina: 16:00, 19:00 oraz w niedzielę o 15:30 i 18:30

Bilety: 140 zł

Więcej na stronie kina

Zwiedzanie kamienicy

Wydarzenie będzie okazją do poznania historii wspaniałej secesyjnej kamienicy, która - choć należy do najbardziej reprezentacyjnych obiektów poznańskiego śródmieścia - jest stosunkowo mało znana. Organizatorzy opowiedzą nie tylko o samym budynku, o jego bogato zdobionych detalach i przepięknym dziedzińcu, lecz również o najbliższym otoczeniu, m.in. o ulicy Św. Marcin, która na przełomie XIX i XX wieku stała się główną arterią komunikacyjną miasta.

Zbiórka na ul. Św. Marcin 69

Godzina: 12:00 - 16:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie trakt.poznan.pl

Koncert gongów - "Kąpiel w dźwiękach"

Karolina Kontschyts poprowadzi koncert relaksacyjny z wykorzystaniem mis kryształowych, tybetańskich gongów oraz śpiewu intuicyjnego. Będzie to doświadczenie głębokiego relaksu i oczyszczenia poprzez medytacyjny seans dźwiękowy. Wystarczy, że uczestnicy wygodnie położą się na macie (można przynieść własną) i pozwolą, by dźwięki poprowadziły do wewnętrznej harmonii. Przeciwwskazania: rozrusznik serca, epilepsja, ciąża.

Ogród Sąsiedzki, przy ul. Jaworowej 66 (obok Lotto)

Godzina: 12:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

Festyn rodzinny

Nasz Sportowy Fyrtel serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na Festyn Rodzinny. W strefie aktywności czekać będą atrakcje, takie jak 30-metrowy tor przeszkód ninja, dmuchany labirynt, statek, zjeżdżalnia oraz duży dmuchany dart.

Teren przy Szkole Podstawowej nr 59, ul Baranowska 1

Godzina: 10:00 - 13:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

Wykład z cyklu "Świat Obrazów" - Treść uczuciowa rewolucji i Partyzanci 

Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu "Świat obrazów". Tym razem uczestnicy przyjrzą się malunkom Andrzeja Wróblewskiego - Treść uczuciowa rewolucji (1948) i Partyzanci (1949-1950) - z perspektywy konserwatorskiej. Spotkanie poprowadzi Hanna Kutzner, a rozmowa odbędzie się w przestrzeni galerii, wśród dzieł sztuki. Cykl skierowany jest do dorosłych i młodzieży, a każda prelekcja poświęcona jest jednemu wybranemu obiektowi z kolekcji muzeum, prezentowanemu w szerszym kontekście historycznym i kulturowym. Wykłady odbywają się w przestrzeni ekspozycji stałej (stary gmach).

Muzeum Narodowe w Poznaniu, Galeria Sztuki Polskiej, Al. Marcinkowskiego 9

Godzina: 11:00 

Bilety: wstęp w cenie biletu do MNP - 20 zł

Więcej na stronie muzeum

Koncert Nduduzo Makhathini

Nduduzo Makhathini to jazzman, pianista i kompozytor, który w ciągu ostatniej dekady stał się jedną z najważniejszych osobowości sceny muzycznej RPA. Jego twórczość wyrasta z tradycji południowoafrykańskiego jazzu. Artysta łączy swoje dziedzictwo muzyczne z jazzowymi eksperymentami, zachowując przy tym unikalne brzmienie. Jego albumy - w tym nagrodzony "Ikhambi" oraz debiut dla Blue Note Records "Modes of Communication: Letters from the Underworlds" - zdobyły uznanie krytyków i liczne nagrody.

Blue Note, ul. Kościuszki 79

Godzina: 18:00 - otwarcie bramek, 19:00 start koncertu

Bilety: od 129 zł

Więcej na stronie Blue Note

Koncert - Vulture Industries

Vulture Industries to norweski zespół z Bergen, znany z unikalnego połączenia eksperymentalnych i symfonicznych elementów z progresywnym i ekstremalnym metalem. Muzyka grupy wyróżnia się teatralnością, bogatą warstwą emocjonalną oraz umiejętnością płynnego przechodzenia między różnymi stylami.

Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8 

Godzina: 19:00

Bilety: od 85 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Zwiedzanie rodzinne Bramy Poznania 

Brama Poznania w ramach Poznańskich Dni Rodziny zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 5-10 lat na wyjątkową podróż przez historię Ostrowa Tumskiego. Na uczestników czekają zagadki, opowieści dawnych mieszkańców - zarówno tych znanych, jak i zupełnie zwyczajnych - oraz interaktywne odkrywanie przeszłości. Wystawa pozwala w przystępny i angażujący sposób poznać lokalne dziedzictwo.

Brama Poznania, ul. Gdańska 2

Godzina: 11:00

Bilety: wstęp wolny, obowiązują zapisy

Więcej na stronie Bramy Poznania

Spektakl dyplomowy IEA - Podróż w krainę książek

W Auli Nova odbędzie się dyplomowy projekt edukacyjno-artystyczny studentek edukacji artystycznej. Projekt "Podróż w krainę książek" będzie niezapomnianą wizytą w świecie bajek i baśni z muzyką znaną najmłodszym ze współczesnych animacji. Dyplomantki wraz z zespołami dla praktyk studenckich studiów licencjackich zaprezentują różnorodny repertuar w autorskich aranżacjach.

Akademia Muzyczna, Aula Nova, plac Stefana Stuligrosza 1

Godzina: 10:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie Akademii Muzycznej

Oprowadzanie po Bibliotece Raczyńskich

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia najstarszej, polskiej, publicznej, do dziś istniejącej biblioteki i poznania jej historii. To niecodzienna okazja, by zajrzeć do miejsca, które od wieków służyło szerzeniu wiedzy i kultury.

Biblioteka Raczyńskich, pl. Wolności 19, zbiórka w holu

Godzina: 11:00

Bilety: wstęp wolny, obowiązują zapisy

Więcej na stronie Biblioteki

Niedziela 25.05

Plenerowy Babi Targ

W niedzielę  odbędzie się wyjątkowa edycja Babiego Targu w Poznaniu - wydarzenia promującego modę cyrkularną i świadome wybory konsumenckie. W tym roku inicjatywa obchodzi swoje 18-lecie, a Poznań, jako miejsce jej narodzin, ma szczególne dla niej znaczenie. Oprócz wymiany ubrań w programie znajdą się m.in. strefa Mami Babi Targ, kiermasz rękodzieła, warsztaty dla dzieci, plecenie warkoczy, kawiarenka oraz zbiórka ubrań na rzecz osób w kryzysie bezdomności i uchodźców. Wydarzenie odbędzie się w sercu Łazarza.

Rynek Łazarski

Godzina: 12:00 - 15:30

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

Koncert - Wszystkiego Najlepszego

Wszystkiego Najlepszego - jeden z najbardziej cenionych wykonawców nurtu Krainy Łagodności zaprasza na koncert pełen nastrojowych piosenek - ballad, folku i poezji śpiewanej. Zespół, znany z takich utworów jak "Taradajka" czy "Aniołowie Biali", występuje od lat na najważniejszych festiwalach, a ostatnio wydał albumy "Wygnani Poeci" i "Małe miasteczka".

2progi, aleja Niepodległości 36

Godzina: 18:00 

Bilety: od 60 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Spektakl - Ćwiczenia z dyplomacji

Z okazji swoich 25. urodzin Teatr Usta Usta Republika zaprasza widzów na bezpłatne pokazy wybranych spektakli. "Ćwiczenia z dyplomacji" to jedno z najgłośniejszych przedstawień, zrealizowane we współpracy z artystkami z Ukrainy. Spektakl jest refleksją nad bezsilnością polityki wobec wojny. Twórcy posługują się formą "ćwiczenia" - jako próbą zrozumienia, symulacją, badaniem złożonego zjawiska w kontrolowanych warunkach. To protest wobec bezczynności i oderwania oficjalnych rozmów od brutalnej rzeczywistości konfliktu, zwłaszcza wojny w Ukrainie.

Republika Sztuki Tłusta Langusta, ul. Gwarna 11

Godzina: 17:00 (również w piątek - 19:00 i sobotę - 17:00)

Bilety: wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc

Więcej na stronie wydarzenia

Koncert wśród tysiąca świec: Największe hity Adele

Candle Live Music zaprasza na wieczór pełen emocji, gdzie najpiękniejsze utwory tej legendarnej artystki zabrzmią w magicznych aranżacjach instrumentalnych. Uczestnicy będą mogli zanurzyć się w dźwiękach takich hitów jak "Hello", "Someone Like You", "Rolling in the Deep", "Set Fire to the Rain", "Skyfall" i wielu innych.

Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8a

Godzina: 18:00

Bilety: od 100 zł

Więcej na stronie wydarzenia

Wykład: "Sztuka Codzienności - ceramika PRL"

Lata 50. i 60. XX wieku to złoty okres dla polskiego wzornictwa, szczególnie w dziedzinie ceramiki. W atmosferze powojennej odbudowy i fascynacji nowoczesnością, projektanci działający w ramach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego stworzyli unikalne formy, które do dziś zachwycają kolekcjonerów na całym świecie. Ich porcelanowe figurki i użytkowe naczynia stały się ikonami designu z czasów PRL-u. Wykład poprowadzi Karolina Aszurkiewicz - historyczka sztuki.

Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim, ul. Góra Przemysła 1

Godzina: 13:00

Bilety: 10 zł, obowiązuje rezerwacja miejsc

Więcej na stronie muzeum

Familijny spektakl baletowy - Jezioro Łabędzie

Spektakl ,,Jezioro Łabędzie" to inscenizacja łącząca klasykę baletu z tańcem współczesnym, ponadczasowa opowieść o miłości, poświęceniu i walce dobra ze złem, która od lat zachwyca widzów na całym świecie. Historia zaklętej w łabędzia Odetty i zakochanego w niej księcia Zygfryda rozgrywa się w baśniowej scenerii pełnej magii, dramatyzmu i wzruszeń. W tej wyjątkowej wersji baletu Piotra Czajkowskiego widzowie będą mieli okazję doświadczyć piękna klasycznego tańca w wykonaniu utalentowanych młodych artystów.

Aula Artis, ul. Kutrzeby 10

Godzina: 14:00 i 16:00

Bilety: od 100 zł

Więcej na stronie auli artis

Poznański Ekopiknik

W niedzielę, w parku Jana Pawła II na Wildzie odbędzie się rodzinny Poznański Ekopiknik. W programie m.in.: przedstawienie lalkarskie, pokaz akcji ratowniczej przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, gra terenowa dla dzieci, a także warsztaty, quizy i pokazy sprzętu komunalnego. Osoby, którym zalegają w szafach niepotrzebne lub zniszczone ubrania i tekstylia, a które nie miały dotąd czasu lub możliwości, by pojechać z nimi na Gratowisko lub oddać do Gratowozu, będą miały okazję wymienić je na roślinkę.

Park Jana Pawła II

Godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na Poznań.pl.

Spektakl - "Alia. Między Żywiołami"

Przedstawienie śledzi losy Allie - zwyczajnej dziewczynki, która boi się wiatru, fascynuje się przyrodą, jednocześnie także dostrzega ich piękno i niebezpieczeństwo. Kiedy zaczyna dorastać, wielu rzeczy nie rozumie. Jej dojrzewanie przybiera formę niezwykłej podróży poprzez krajobrazy i żywioły. Na swojej drodze spotyka wyjątkowe postacie, które pomagają jej poznać samą siebie i reguły panujące światem.

Teatr Cortique Anny Niedźwiedź, ul. Mansfelda 4

Godzina: 11:00, 13:30, 16:30

Bilety: od 80 zł

Więcej na stronie teatru

Koncert - "O dajcie mi te małe skrzypce!"

Akademia Muzyczna zaprasza na 59. koncert z cyklu "Rodzinne spotkania z poezją i muzyką" pod tytułem "O dajcie mi te małe skrzypce!". Wystąpią utalentowani artyści: Natalia Polaszek na skrzypcach, Anna Kadecka-Nowicka czytająca poezję, Piotr Niewiedział i Barbara Dmochowska przy fortepianie. W programie znajdą się utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, specjalna rodzinna niespodzianka, wiersze o mamie, prezentacje młodych talentów estradowych oraz wspólne śpiewanie.

Akademia Muzyczna, Sala Kameralna, ul. Święty Marcin 87

Godzina: 17:00

Bilety: wstęp wolny

Więcej na stronie Akademii Muzycznej

Warsztaty dla dzieci "O ryba!" z cyklu Dzieciaki na Piętrze

"O ryba! Wypływamy na szerokie wody sztuki!" to kreatywne warsztaty dla najmłodszych, którzy chcą stworzyć własną, wyjątkową złotą rybkę spełniającą życzenia. Uczestnicy będą mogli wykonać gadające rybki, żaby, meduzy i inne podwodne stworzenia, korzystając z różnorodnych materiałów plastycznych, takich jak klamerki, filc, pisaki, druciki kreatywne, wstążki czy guziki. To doskonała okazja, by rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne i inspirować się do zabawy w teatr oraz odkrywać fascynujący świat podwodnej przyrody.

Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8a

Godzina: 12:30

Bilety: dzieci 25 zł, rodzice wstęp bezpłatny 

Więcej na stronie Estrady

Koncert przy świecach: Ed Sheeran & Coldplay

Candle Live Music zaprasza na niezwykły koncert instrumentalny w blasku tysiąca świec, gdzie goście usłyszą największe hity Eda Sheerana i Coldplay, takie jak "Shape of You" czy "Radioactive", w zupełnie nowych, zachwycających aranżacjach. Na uczestników czekają także inne legendarne utwory w niepowtarzalnym wydaniu.

Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8a

Godzina: 20:00

Bilety: od 100 zł

Więcej na stronie wydarzenia

OM