Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Baner

B.A. Paris - spotkanie autorskie online

2020-04-22 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań, online

Kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z B.A. Paris, autorką książki "Dylemat" (Wydawnictwo Albatros). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik (Radio ZET). Streaming ze spotkania będzie dostępny na Facebook.com/empikcom.

Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała...Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki, Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Na razie jednak chce cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną.

Adam chce, żeby przyjęcie Livii było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. To ma być jego wielka urodzinowa niespodzianka. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym... Musi powiedzieć Livii. Ale jak mógłby zepsuć jej ten dzień - jest taka szczęśliwa, a goście już zaczęli się schodzić...

Brytyjska autorka zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom "Za zamkniętymi drzwiami" i "Na skraju załamania", które szybko trafiły na listy bestsellerów "New York Timesa", "Sunday Timesa", Amazona oraz iBooks. W Polsce "Za zamkniętymi drzwiami" do dziś - prawie dwa lata po premierze - utrzymuje się na listach bestsellerów. Polscy czytelnicy pokochali powieści B.A. Paris - autorka była trzykrotnie nominowana do Bestsellera empiku (jej ksiażki trafiły na listę bestsellerów empiku w sumie aż 77 razy!).

Dostępne dla osób z niepełnosprawnością słuchu.

Zobacz www.facebook.com/empikcom/