Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

WEBINAR // DEBATA ON-LINE: Z cyklu PRAKTYCY PRAKTYKOM: Praca Post-Covid. Co zmienia epidemia?

2020-07-01 ( środa )
12:00-13:30
webinar online

Szanowni Państwo,
zapraszamy na debatę on-line poświęconą tematowi pracy w świecie Post-Covid. Jest to część cyklu Praktycy Praktykom, podczas którego firmy dzielą się swoim praktycznym doświadczeniem. W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć na pytania: Jak koronawirus wpływa na zmiany na rynku pracy? Co zmieni się na zawsze, a co jest przejściowym zawirowaniem? Na problem spojrzymy z różnych perspektyw: pracodawcy i pracownika, pracy, podróży i spotkań w rozproszonych zespołach.
***

W trakcie debaty poruszymy m.in. takie zagadnienia:
1. Zmiany na światowym rynku pracy. Prognozy dla Polski. - Edyta Janas, Randstad. 
2. Koszty pracownicze: jak oszczędzać nie zwalniając? Wpływ koronawirusa na procesy kadrowo-płacowe, strukturę zatrudnienia, zarządzanie kosztami pracodawcy, wynagrodzenia i benefity - Joanna Narkiewicz-Tarłowska i Małgorzata Fiedorczuk, PwC. 
3. Druga fala wirusa? Podobno jeśli będzie druga fala wirusa, to nie będzie tarczy. Jak się na to przygotować? - Katarzyna Soboczyńska, KSService. 
4. Dyskusja z udziałem m.in. Petera Knauera, Prezesa Zarządu Hochland, Ilony Miziewicz-Groszyk Marketing and BD Director w Europa Systems i Przemysława Koniecznego, Recruitment Managera w Majorel.: Jak przygotować firmę na funkcjonowanie w Nowej Normalności? Co na płaszczyźnie czysto praktycznej zmienił koronawirus? Powrót do biura czy praca zdalna? Nowe kompetencje potrzebne liderom i pracownikom? Czy pracownicy potrzebują nowych programów benefitowych/socjalnych zamiast tradycyjnego już Multisportu?

 ***
Liczba miejsca ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Aby się zarejestrować kliknij poniżej:  

Zgloszenia

Zobacz https://ahk.pl/pl/wydarzenia/webinar-praca-post-covid?no_cache=1&tx_ahkevents_list%5Bcontroller%5D=Event&tx_powermail_pi1%5Bfield%5D%5BeventUid%5D=37073&cHash=58b71117b5e8d17b698329a56ff7976e