"Klub Ogrody" - miejsce spotkań Seniorów

Zespół Dziennych Domów Pomocy Filia nr 2 "Klub Ogrody" przy ul. Nowy Świat 7/11 w Poznaniu zaprasza Seniorów, którzy chcą utrzymać lub polepszyć sprawność intelektualną i fizyczną, do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. 

Zdjęcie przedstawia Ogród Botaniczny w Poznaniu - grafika artykułu
Klub Ogrody - miejsce spotkań seniorów

Klub położony jest w pięknym ogrodzie, w którym znajduje się także siłownia z przyrządami, z których mogą korzystać osoby starsze. Jest tam także stół do gry w tenisa stołowego oraz stolik warcabowy. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zajęć intelektualnych, ruchowych i integrujących takich jak: Siłownia pamięci, Rusz głową!, gimnastyka ogólnousprawniająca, spacery, wyjścia do instytucji kultury funkcjonujących na terenie naszego miasta, wyjazdy. W naszym Domu mogą też Państwo skorzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Chętni mogą realizować się w Klubie Brydżowym, zespole wokalnym "Sami Swoi", który występuje także dla społeczności lokalnej oraz publikować swoją twórczość literacką w wydawanym każdego miesiąca biuletynie "Nasz Świat". Skorzystać można także z obiadów i śniadań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00 lub na stronie internetowej: www.zddp.poznan.pl

Szczegółowych informacji udzielimy także telefonicznie : 61 847 32 91

sieci społecznościowe