"Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie" - webinarium dla seniorów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja" organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Grafika przedstawia seniorkę i seniora, którzy korzystają z tableta. Poniżej na zielonym tle napisy w kolorze białym i żółtym. - grafika artykułu
Webinarium dla seniorek i seniorów o cyberprzestępczości.

Webinarium odbędzie się 24 kwietnia 2024 roku (10:00-12:30). Celem spotkania jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Jak wziąć udział w webinarium?

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza: www.knf.gov.pl

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. Potwierdzenia uczestnictwazostaną przesłane przed webinarium, a szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. Do spotkania można dołączyć poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Aby skontaktować się z organizatorami, należy napisać e-mail na adres: cedur@knf.gov.pl, podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia.

Szczegółowy program webinarium w załączniku.

Załączniki