"SREBRNY FYRTEL" JUŻ DZIAŁA

10 maja 2023 roku odbyła się inauguracja nowego na mapie Poznania ośrodka działań dedykowanych seniorom, miejsca, jakiego dotąd brakowało wszystkim tym, którzy na emeryturze pragnęli nie tylko pielęgnować swoje dotychczasowe pasje, ale spotykając równie aktywne osoby współpracować, wzajemnie się inspirować, wymieniać doświadczenia, dzielić się swymi umiejętnościami i działać, poszerzać horyzonty, by dotrzymać kroku młodszemu pokoleniu i w pełni korzystać z życia.

Grafika artykułu: na zdjęciu Antoni Szczuciński, przewodniczący Miejskiej Rady Seniorów podczas otwarcia Srebrnego Fyrtla, stoi przodem do widowni, stoi w dynamicznej pozie, na przeciwko niego osoby uczestniczące w spotakniu inauguracyjnym. - grafika artykułu
10 maja 2023 roku odbyła się inauguracja Srebrnego Fyrtla - Senioralnego Miejsca Współpracy, fot. Urszula Filimon-Kucharska

Przez dwa miesiące do końca czerwca 2023 co środę o godz. 10.00, 13.00 i 16.00 w siedzibie CIM Horyzonty (ul. Głogowska 35) odbywać się będą zajęcia, a prowadzącymi je będą także sami seniorzy.

Działanie realizuje Miejska Rada Seniorów w Poznaniu oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych, które przyjmuje zapisy i udziela informacji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, tel. 61 842 35 09.

Zapraszamy!

Red. i zdj. Urszula Filimon-Kucharska