Targi Gardenia otwarte

Około 400 wystawców, wykłady, pokazy, warsztaty, konkursy i wiele innych atrakcji. To wszystko czeka na pasjonatów zieleni na MTP. W czwartek otwarto Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia. Wydarzenie potrwa do soboty, 15 lutego. 

W czwartek otwarto Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia - grafika artykułu
W czwartek otwarto Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia

- Targi Gardenia uważam za otwarte - tymi słowami Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni prezydenta Poznania, zainaugurowała najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej.

Targi Gardenia są skierowane do osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów i terenów zielonych. Wydarzenie za każdym razem przyciąga zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów w zakresie uprawy kwiatów, krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych, a także producentów urządzeń i narzędzi, systemów nawadniania i akcesoriów ogrodniczych. 

Motywem przewodnim XIV edycji Targów Gardenia są "Innowacje w ogrodzie". Zaprezentowane zostaną nowości, jakie producenci i dystrybutorzy urządzeń i roślin planują na sezon 2020. W programie nie zabraknie też wydarzeń edukacyjnych. Podczas wykładów, pokazów i warsztatów będzie można uzyskać informację o różnych gatunkach roślin i sposobach ich pielęgnacji. Na targowych stoiskach będzie można zakupić rośliny i narzędzia. 

Podczas otwarcia targów wręczono nagrody Grand Prix Gardenii oraz przyznano Złote Medale MTP. 

Więcej informacji na temat Targów Gardenia wraz z programem wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej https://www.targigardenia.pl/pl/.

AJ

sieci społecznościowe